FN-SERVISS- RISINĀJUMI UGUNSDROŠĪBAS JAUTĀJUMOS

drošība fnserviss.lvNav noslēpums, ka ugunsdrošība ir nozīmīgs jautājums ikkatrā uzņēmumā vai iestādē. Ja gribi parūpēties par ugunsdrošības jautājumiem ar profesionāļu palīdzību, vērts izvēlēties FN-Serviss sniegtos pakalpojumus.


FN-Serviss ir uzņēmums, kas piedāvā konsultācijas par drošības sistēmām, kā arī veic to uzstādīšanu.
Kā lieli, tā arī mazi uzņēmumi var atrast sev efektīvāko risinājumu- FN-Serviss piedāvā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas.
Kā vienu no piedāvājumiem var minēt ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kas īpaši piemērotas plašām telpām ,kā arī daudzstāvu celtnēm
Svarīgi, ka ikviena no FN-Serviss klāstā esošajām sistēmām efektīvi un ātri likvidē ugunsgrēku, samazinot zaudējumus.

DAŽĀDAS SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMAS PLAŠĀ IZVĒLĒ PIE FN-SERVISS

FN-Serviss sortimentā arī dažādas signalizācijas sistēmas- piemēram, ugunsdrošības signalizācija. Saskaņā ar likumu, ugunsdrošības signalizācija ir obligāta prasība noteiktās ēku grupās. FN-Serviss saviem klientiem piedāvā divu veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu.
Lai uzzinātu vairāk par visām FN-Servisa nodrošinātajām signalizācijas sistēmām, ieskaties Fnserviss.lv

RISINĀJUMI DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JOMĀ

FN-Serviss piedāvā ne tikai ugunsdrošības pasākumus un signalizācijas sistēmu uzstādīšanu, bet arī nodarbojas ar darba aizsardzību. FN-serviss komanda izvērtēs,kādi ir konkrētās darba vides riska faktori, noteiks nepieciešamās veselības pārbaudes, kā arī veiks citus nepieciešamos ar darba drošību saistītus pasākumus.
Interesenti var apmeklēt arī FN-Serviss rīkotos darba drošības kursus. Šie darba aizsardzības kursi sniegs visas vajadzīgās zināšanas, lai pēc tam varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu.
Darba drošības kursi ilgst 60 stundas. To laikā tiek izrunāti visi vajadzīgie pamatjautājumi – kā piemēram, par darba aizsardzību, normatīvajiem aktiem un darba vides riskiem.
FN-Serviss nodrošina arī nepieciešamo darba vides iekšējo uzraudzību. Darba vides iekšējā uzraudzība dod iespēju novērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus, tāpēc tā noderīga katrā uzņēmumā.
Likums nosaka, ka civilā aizsardzība un tās plāns vajadzīgs ikvienā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī tur, kur vienlaicīgi uzturas vairāk kā 50 cilvēku. FN-Serviss piedāvā īstenot konkrētajam uzņēmumam aktuālo civilās aizsardzības plānu, kā arī veikt tā saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā fnserviss.lv un iepazīsties ar visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem!

Comments are closed.

Post Navigation