FNServiss.lv būs laba izvēle, ja vēlies parūpēties par drošību uzņēmumā

fnserviss.lv-99-150x150Tie, kuriem, veicot darba pienākumus, nepieciešams darba apģērbs, zina, cik svarīgi ir, lai tas būtu ērts un praktisks. Ja interesē, kur iegādājams darba apģērbs, kas atbilst tieši Tavām prasībām, apskati FNServiss.lv piedāvājumu, jo šī uzņēmuma speciālisti zina, ka lielisks darba apģērbs palīdz palielināt darba efektivitāti, izvairīties no traumām un rada labu iespaidu par uzņēmumu. Kvalitāte un komforts – tā raksturojams FNServiss.lv darba apģērbs.

 Šī uzņēmuma piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi nozīmīgi arī tad, ja uz Tavu uzņēmumu sola ierasties darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par ugunsdrošību, nodrošinot jaunākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažādas apmācības , kā arī citus pakalpojumus. Ir padomāts arī par ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv pieejamais dūmu detektors būs noderīgs gan uzņēmumos, gan mājokļos. Uzņēmuma piedāvātie dūmu detektori ir pieejami vairākās krāsu variācijās. Parūpējies par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta.

Piedāvājumā ne vien dūmu detektors, bet arī cits aprīkojums, kas palīdzēs rūpēties par drošu darba vidi. Uzņēmuma speciālisti palīdzēs ar padomu , kā arī ļaus rast piemērotāko risinājumu. Pie FNServiss iespējams saņemt arī nepieciešamās instruktāžas un apmācības.

FNSERVISS.LV NODROŠINA PAKALPOJUMUS ARĪ DARBA UN VIDES AIZSARDZĪBAS JOMĀ

Darba aizsardzība ir vēl viens nozīmīgs faktors – arī to vērtē darba inspekcija. Darba vides iekšējo uzraudzību piedāvā arī FNServiss. Uzticot to šim uzņēmumam: ietaupīsi laiku , kā arī naudas līdzekļus, saņemsi speciālistu konsultācijas un varēsi būt drošs, ka viss tiks izpildīts atbilstoši normām, kuras noteikusi darba inspekcija. FNServiss.lv veic risku novērtēšanu un vienmēr atrod piemērotākos risinājumus. FNServiss veikalā var iegādāties arī darba aizsardzības līdzekļus.

Vēl viena sfēra, kuru pārstāv Fnserviss.lv – vides aizsardzība. Piedāvājumā ne vien konsultācijas, bet arī dažādu veidu absorbenti un to bezmaksas prezentācijas.

FNServiss – viens no vadošajiem savas jomas speciālistiem Baltijas valstīs, kas spējis palielināt tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā , kā arī drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – speciālisti, kas ar savu inovatīvo pieeju un atvērto komunikāciju spēj piedāvāt mūsdienīgus drošības risinājumus.

Nav svarīgi, nepieciešams darba apģērbs, dūmu detektors vai kāds cits efektīvs risinājums darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā, fnserviss.lv spēs palīdzēt! Parūpējies par drošību kopā ar fnserviss.lv, un arī darba inspekcija būs apmierināta!

Comments are closed.

Post Navigation