GALDU NOMA TAVAM PASĀKUMAM – AKURATS.LV  

 galdi akuratsNeatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs atbilstošs inventārs. Tā iegāde ne vienmēr ir visizdevīgākais risinājums, tādēļ var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv piedāvātos nomas pakalpojumus.

Akurats.lv piedāvā daudzveidīgu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs laba iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan dažādos festivālos un gadatirgos, gan arī  ballītēs.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, pie Akurats.lv iespējams pasūtīt arī tos. Krēslu noma ietver gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Ja pasākumam vajadzīgi arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma dos iespēju noorganizēt dažāda veida pasākumus, nodrošinot piemērotu inventāru tieši tad, kad tas vajadzīgs. Būtiski, ka Akurats.lv piedāvātā krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne vien laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti iznāks izdevīgāk.

Gada siltais laiks ir lieliskākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo inventāru, vari būt pārliecināts, ka ballītes apmeklētāji šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv sniegtos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Vēlamais aprīkojums tiks nogādāts vēlamajā vietā un laikā, kā arī uzstādīts un demontēts , kad pasākums būs beidzies. Akurats.lv – lai svētki izdodas!

Comments are closed.

Post Navigation