Gatavojoties svinībām, jubilejām, kāzu jubilejai vai bērnu ballītēm, aktuālas dāvanu idejas?

aktiva atputaLai pārsteigtu ar necerētu dāvanu, vajadzīga laba iztēle un oriģināls dāvanas pasniegšanas veids. Internetā varēsi atrast dažnedažādas neparastas un aizraujošas dāvanas svinībās atšķirīga temperamenta un dzīvesveida cilvēkiem:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir veiksmīgie ceļojumi un grupu, ar kuru pavadīts laiks. Vislabāk iepazīt tuviniekus vai draugus var, braucot kopīgā brīvdienu ceļojumā pa Latvijas skaistākajām vietām. Neparasts dāvanas variants ir laika pavadīšana piedzīvojumu trasē, izbraucienā ar skeletonu un citas krāšņu emociju rosinošas laika pavadīšanas iespējas, uzzini vairāk par aktīvās atpūtas iespējām- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/aktiva-atputa-diviem

Mīlestības pilna dāvana

Lieliska atpūta kopā ar mīļoto cilvēku nedēļas nogalē ļaus piemirst ikdienas bažas un kopā sirsnīgi pavadīt dienas. Interesantas nodarbības šķitīs piemēroti praktiskiem un jaunā apgūšanas cilvēkiem. Ikdienas līksmo brīžu veicināšanai vajadzīgs vien mazumiņš pārsteiguma un mīlestības.

Dāvanas svētkos visiem

Gatavojoties svētkiem, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu piedāvājumos. Atpūta nedēļas nogalē, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras attēls būs aizraujoša dāvana jauniešiem un jautrības cienītājiem. Aizraujošo dāvanu uzskaitījums ir vēl garāks, tāpēc nežēlo laiku un veic apsvērtu lēmumu. Necerēts pārsteigums un tā sajūsmas izsaucieni ir patīkamākais no visiem brīžiem – jo interesantākas un spilgtākas dāvanas, jo pacilātāka svētku sajūta.

DĀVANA VISIEM UN VISOS SVĒTKOS

Dāvanu kartes ir labs variants tam, kas svārstās par dāvanas izvēli. Lai gan liekas, ka tā ir ikdienišķa un bezpersoniska , tā dod iespēju pašam iegādāties sev vēlamo. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas ir noderīga visādās dzīves situācijās: bērnu sasniegto panākumu atzīmēšanai, skolu absolventiem u.c. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu negaidītuma moments, pirms tam to oriģināli iesaiņo.

Mīlošai sievai, rūpīgam tētim, mīļajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kolēģiem  – iegādājies praktisku dāvanu!

Comments are closed.

Post Navigation