GRĪDAS MOPS GĀDĀ PAR SAKOPTU VIDI UZŅĒMUMĀ

Jūsu uzņēmuma telpas daudz var pastāstīt par Jums un uzņēmuma darbību. Higiēniski tīra vide ir būtiska, lai parūpētos par savu darbinieku un ofisa apmeklētāju komfortu. Nav noslēpums arī, ka sakoptas un gaumīgas telpas motivē darbiniekus un, vēl svarīgāk, vairo uzņēmuma labo tēlu klientu un sadarbības partneru acīs.

Viens no variantiem, kā uzturēt sakoptu vidi, ir izvēlēties servisa Berendsen pakalpojumus. Tā piedāvājumā gan paklāju un higiēnas piederumu, gan arī mopu noma.

AUGSTAS KVALITĀTES GRĪDAS PAKLĀJI JŪSU ĒRTĪBĀM

Berendsen piedāvā maināmo paklāju servisu un nomu. Piedāvājumā vairāku veidu grīdas paklāji, lai katrs varētu atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Piemēram, neilona grīdas paklāji labi iederas pie galvenās ieejas, starp ražošanas un biroja telpām, pie kāpnēm, pie liftiem, pie kopēšanas iekārtām un citviet. Šie grīdas paklāji ir ar neilona šķiedras pavedieniem, kas neļauj veidoties statiskajai elektrībai. Maināmie neilona grīdas paklāji Jūs pasargās no statiskās elektrības trieciena iespējamības, kas var rasties pārnēsājot, piemēram, uzkopšanas ierīces vai citas iekārtas. Savukārt, piemēram, gumijas grīdas paklāji noderēs rupjo gružu un sniega savākšanai. Šie grīdas paklāji aizstās ierastos kājslauķus pie ieejas un iekštelpās. Tas vēl nav viss – izvēlei vēl citu veidu grīdas paklāji, kas labi pildīs gan savas estētiskās, gan praktiskās funkcijas.

MOPS – TĪRĀM GRĪDĀM

Nozīmīgs palīgs telpu uzkopšanas darbos ir grīdas tīrīšanas mops. Mops ir īpaši veidots darbarīks efektīvai grīdas uzkopšanai. Mops ir kā liela slota, tikai veidots no speciālas dzijas, kas labi savāc putekļus. Mops tiek izmantots visu veidu telpu uzkopšanai, turklāt grīdas mops noder gan sausā, gan mitrā uzkopšanā. Berendsen piedāvātā mopu noma nodrošina, ka augstas kvalitātes mops Jūsu uzņēmumā būs pieejams tieši tad, kad tas ir aktuāli. Mopu noma sniedz iespēju izvēlēties piemērotāko variantu – grīdas mops pieejams vairākos izmēros, piemēram, 46 cm, 56 cm un 110 cm liels mops. Līdz ar to iespējams izvēlēties savām darba telpām vai mājoklim piemērotāko un iztīrīt visdažādākās telpas ērti un kvalitatīvi!

Mopu noma – tā ir lieliska izdevība parūpēties par tīru vidi mūsdienīgā veidā. Mopu noma ir ērts veids un lielisks ieguldījums – grīdas mops tiks nomainīts reizi nedēļā vai biežāk, tātad nebūs jāuztraucas par tā tīrīšanu. Mops ir laba izvēle, jo nebojā virsmas, nodrošina grīdu aizsardzību, samazina uzturēšanas izmaksas, efektīvi savāc putekļus un pulē grīdas!

MŪSDIENĪGS TUALETES TELPU APRĪKOJUMS

Berendsen higiēnas serviss nodrošina jaunu, pilnveidotu higiēnas aprīkojumu tualetes telpām – tā unikālais dizains un funkcionalitāte nodrošinās izcilus higiēnas apstākļus arī Jūsu uzņēmumā. Higiēnas aprīkojums ir ar modernu dizainu, kas iederas jebkurā telpā. Jaunā higiēnas aprīkojuma līnija radīta atraktīvās krāsās un tajā ietilpst dažādi produkti – ne tikai jau ierastie tualetes papīra turētāji un gaisa atsvaidzinātāji, bet arī Clean Seat – putas, ar kurām pirms lietošanas dezinfecēt klozetpoda sēdvirsmu, kā arī Lady Care, kas ļaus sievietēm atbrīvoties no higiēnas izstrādājumiem. Visi produkti, tai skaitā arī Lady Care un Clean Seat pieejams 10 dažādās krāsās. Jaunais higiēnas aprīkojums – sākot ar atkritumu tvertnēm, tualetes papīra turētāju un kokvilnas dvieļa turētāju un beidzot pat ar īpašām Lady Care higiēnas tvertnēm un Clean Seat dezinfekcijas līdzekli – nodrošina vislielākās tualetes telpu labiekārtošanas iespējas. Iegādājieties savam uzņēmumam nepieciešamos un piemērotos higiēnas produktus pie Berendsen!

Grīdas paklāji, grīdas mops un mopu noma, Lady Care, Clean Seat , kā arī cita veida tualetes telpu aprīkojums – radi sakoptu vidi kopā ar Berendsen!

Comments are closed.

Post Navigation