Gumijas paklāji – aizsardzība pret netīrumiem!

gumijas paklāju nomaIkvienai mājsaimniecībai un uzņēmumam nozīmīga ir ne tikai sakopta dzīves vai darba telpa, bet arī saprātīgi tēriņi. Berendsen piedāvātie produkti, piemēram, mopu serviss, putu ziepju dozators, gumijas paklāji grīdām palīdz abu mērķu īstenošanā. Mops un tā noma atvieglo ikviena uzņēmuma vai cilvēka ikdienu, savukārt kokvilnas paklāji ir vienkāršs un ērts līdzeklis pret mitru grīdu.

Berendsen gumijas paklāji grīdām ir dažādi, piemēram, skreiperi ir stipri paklāji, kas nodrošina rupjo gružu – grants, māla, sniega, smilts – savākšanu. Šie gumijas paklāji grīdām ir ērti izmantojami un ir īpaši piemēroti tādiem gadalaikiem kā rudens un ziema. Gumijas paklāju noma noder lietošanai gan iekštelpās, gan ārā, tos var novietot Jums vajadzīgajā vietā, piemēram, pie ieejas iekšpusē vai arī ārā, tie var būt arī kā barjera starp servisa un biroja telpām.

MOPU SERVISS JŪSU BIROJA VAI MĀJAS GRĪDAS UZKOPŠANAI

Mops un tā noma ir ērta iespēja ikdienā nodrošināt tīrību uzņēmumā, netērējot naudu grīdas uzkopšanas inventāra iegādei. Berendsen mopu serviss ir piemērots un izdevīgs, lai uzkoptu sporta zāles, skolas, lielveikalus, restorānus un citas plašas telpas. Mops un tā noma ir piemērots un izdevīgs risinājums ne tikai mājokļiem, bet arī uzņēmumiem. Ja nevēlaties apgrūtināt sevi ar neefektīvu grīdas tīrīšanas darbarīku iegādi un izmantošanu, mopu serviss ir pareiza izvēle. Berendsen mopu serviss nodrošinās iespēju izmantot kvalitatīvus darbarīkus, kas pasargā grīdas no nodiluma un paildzina to kalpošanas laiku. Mops un tā noma atbrīvo Jūs no rūpēm par mopa tīrīšanu un uzturēšanu labā darba kārtībā, jo par to gādā Berendsen. Mopu serviss dod iespēju iznomāto darbarīku mainīt ik pēc nedēļas.

IZDEVĪGI UN ĒRTI LIETOJAMI KOKVILNAS PAKLĀJI

Kokvilnas paklāji ļoti efektīvi uzsūc mitrumu un savāc netīrumus, tāpēc paklāji īpaši labi der pie ieejas durvīm telpās, un citur, kur uzkrājas dubļi, smiltis un dažādi citi netīrumi. Kokvilnas paklāji iepriekš apstrādāti ar speciālu šķīdumu, tāpēc tie labāk uzsūc ūdeni, kūstošu sniegu un dubļus. Kokvilnas paklāji nodrošinās tīrību un pasargās grīdas, kā arī palīdzēs ietaupīt Jūsu līdzekļus. Kokvilnas paklāji ir izdevīgi, ērti lietojami un efektīvi.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TAUPA ZIEPES UN ŪDENI

Berendsen piedāvātais putu ziepju dozators ir viegli lietojams, ērts un praktisks. Putu ziepju dozators nodrošina, ka ar vienu spiedienu Jūsu rokās iepil tieši 0,4 mililitri putu ziepju, tādēļ tiks tiks taupītas gan ziepes, gan ūdens.

Comments are closed.

Post Navigation