Higiēnas prasības uzņēmumā

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas ikvienam, kurš darbojas pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem .

Ja arī Tev aktuālas higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, vens no variantiem ir šīs apmācības apgūt internetā. Tādu opciju nodrošina Webapmaciba.lv. Webapmacība ir lieliska variants tiem, kas nevēlas tērēt daudz laika – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un vienkārši – Tev piemērotā laikā un vietā.

KĀ PIETEIKTIES APMĀCĪBĀM

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par demokrātiskām cenām – 10 EUR. Jāpiemin, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Mācības noris tiešsaistē un tās noderēs katram, kuram darbā nozīmīga pārtikas higiēna.

Uzzini vairāk- https://webapmaciba.lv/minimalas-higienas-prasibas-partikas-uznemuma!

Ja vajadzīgs sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, kopā ar Webapmacība to varēsi saņemt ātri maksimāli ērti. Taupi laiku un līdzekļus – reģistrējies mājas lapā un saņem visus vajadzīgos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu īsā laika posmā.

Lai uzsāktu apmācības, veic reģistrāciju un veic apmācību maksu interneta bankā vai ar rēķinu. Pēc maksājuma izpildes pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai paredzētās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles nosūtīs uz norādīto e-pasta adresi trīs darba dienu laikā.

KĀDS IR APMĀCĪBU PROCESS

Webapmacība rūpējas, lai higiēna tiktu apgūta efektīvi – apmācības sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam tiek atvēlētas apmēram 2 stundas laika. Šajā laikā varēsi ērti veikt testu tik daudz reižu, cik vien paspēsi. Ja kārto eksāmenu vēlreiz, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē jaunus jautājumus un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas nodrošina, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Apmācību laikā tiek apskatītas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti , kā arī citas.

WEBAPMACIBA.LV NODROŠINĀTĀS MĀCĪBAS NEATBILST TAVĀM VĒLMĒM? WEBAPMACĪBA VEIKS MĀCĪBU MAKSAS ATMAKSU!

Webapmacība sniedz 100 % garantiju – ja izietās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav atbilstošas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksu.

Ja konstatēsi, ka apmācības neatbilst Tavām prasībām, ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar webapmaciba.lv, rakstot e-pastu. Vēstulē jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. Jāpaskaidro arī tas, kāpēc  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs saprotams un atbilstošs, Webapmācības atmaksās par mācībām samaksāto naudu.

Ja nepieciešams apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir nozīmīga daudzviet – uzkrāj zināšanas par to mūsdienīgā veidā,  Webapmacibas.lv. Webapmācības – laba izvēle tiem, kuriem sertifikāts par to, ka apgūtas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, vajadzīgs steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažu stundu laikā.

Comments are closed.

Post Navigation