HIPOTĒKU BANKAS MIKROKREDĪTS

nauda lauksaimniekiem fipo.lv altumHipotēku bankas finansējums biznesam ir samērīga kredīta forma, kas noteikti domāta vidējiem un maziem uzņēmējiem, kam nepieciešami finanšu līdzekļi ieguldījumu vai apgrozāmo līdzekļu finansēšanai. Mikroaizdevumi tiek piešķirti vietējo mikrouzņēmumu biznesa finansējuma atbalsta programmas ietvaros, bez tam potenciālās aizdevuma gala summas var būt līdz 10 000 Ls (pārvēršot uz eiro tie ir 14 228,72), savukārt apgrozāmiem līdzekļiem pat līdz 5000 latu (7 114,36 EUR) ar finansējuma aizdevuma termiņu līdz pat pieciem gadiem. Par aizdevuma galvotāju jākļūst konkrētā uzņēmuma īpašniekam.

Mikrokredīta apstiprināšanas noteikumi

Pastāv prasības, kam vajadzētu atbilst topošajam un esošajam uzņēmumam, lai varētu iesniegt iesniegumu par valsts finansējuma atbalstu . Mikroaizdevumam var droši pieteikties tie, kas atbilst tādiem kritērijiem:

*uzņēmumi, slodžu skaits nav vairāk par desmit vienībām;

*uzņēmumi, kuru pēdējā gada bilance nepārsniedz 1.4 milj. latu jeb 1 992 020,53 eiro;

*uzņēmuma šā brīža parādsaistību summa Hipo.lv bankā un citās bankās, finanšu institūcijās nepārsniedz 50 tūkstošus latu jeb 71 143.59 eiro

Bez tam finansiālā atbalsta iespējas saņemt Hipotēku bankas mikrokredītu ir jaunajiem uzņēmējiem pat pirms mikrouzņēmuma reģistrēšanas. Jaunajam uzņēmējam divu mēnešu laikā pēc lēmuma par atbalsta piešķiršanu jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam. Ja uzņēmumam, kurš piesakās finansējuma atbalstam ir nodokļu vai VSAOI parādsaistības, banka aizdevumu neapstiprina. Programma – finansējums biznesam – ir finansēta no Hipotēku bankas kredītresursiem, valsts budžeta līdzekļiem, kā arī Latvijas un Šveices sadarbības programmas naudas līdzekļu resursiem. Mikrokredīts ir spēcīgs atspēriena solis uzņēmējiem, kas grib pilnveidot saimniecisko darbību tepat Latvijā un radīt papildus darbavietas, jo bieži vien mazie uzņēmumi kļūst par jomas līderiem.

Dokumentārās operācijas, zemes izpirkumu līgumi, HipoNet internetbanka un citiu.c. Hipotēku bankas sniegtie pakalpojumi

Valūtu darījumi, privatizācijas sertifikātu pakalpojumi, HipoNet internetbanka un citi Hipotēku bankas pakalpojumi

Katram Hipotēku bankas klientam, kam bankā konkrētajā mirklī ir saistības, kas saistīts ar aizdevuma izsniegšanu vai atmaksu, ,pieejams pakalpojums Valūtu darījumi. Ja uzņēmums nodarbojas ar starptautisko vai vietējo tirdzniecību, Hipo.lv piedāvā dokumentāro operāciju pakalpojumu. Pakalpojumu piedāvājumā ir šādas darbības: akreditīvs, dokumentu inkaso un bankas galvojums. šis pakalpojums dos iespēju izraudzīties uzņēmumam izdevīgāko samaksas plānu ar tirdzniecības darījumu partneriem. Pie papildus pakalpojumiem mikrokredīta saņēmējiem ir zemes izpirkumu līgumu slēgšana ar bijušajiem zemes īpašniekiem vai viņu mantiniekiem gadījumos, kad piešķirtā zemes teritoriālā platība ir lielāka par  atjaunojamo. Tāpat jāuzsver, ka gan fiziskām personām, gan uzņēmumiem ir iespējoti Hipotēku bankas privatizācijas sertifikātu pakalpojumi. Tur ietilpst: atkārtota privatizācijas sertifikātu konta atvēršana, lai ieskaitīto piešķirtos sertifikātus; pagaidu konta atvēršana, kā arī privatizācijas sertifikātu konta pārcelšana no LAS “Latvijas Krājbanka”.

Comments are closed.

Post Navigation