Ienāc – www.ripo.lv/lv/interjeram/zaluzijas

KVALITATĪVAS ŽALŪZIJAS UN UZTICAMS SERVISS AR RIPO

 

žalūzijasDizains, speciālistu konsultācijas, mēbeles un elementu ierīkošana ikvienai gaumei un vajadzībām no uzņēmuma RIPO pakalpojumu klāsta sniegs atbalstu katra sapņu mājas iekārtošanā. Virtuves mēbeles vai aizkari, balkonu iestiklošana vai margas – ja aktuāli būvniecības un labiekārtošanas uzdevumi, viss vajadzīgais būs pieejams RIPO.

Mūsdienīgas žalūzijas

 

Žalūzijas ir moderns, viegli kopjams un praktisks logu noformēšanas veids, kas piemērots mājokļiem, biroja telpām un arī ražošanas cehiem. RIPO piedāvātās žalūzijas ir izturīgas, kvalitatīvas un modernas, tāpēc ikviens atradīs savām telpām un gaumei atbilstošas žalūzijas. Piedāvājumā atradīsiet: horizontālās žalūzijas, paceļamās žalūzijas, rullo žalūzijas, plisē žalūzijas.

 

Iebūvētie skapji un bīdāmās durvis – organizācija un personiskums ikvienā dzīves vietā

 

Teicams risinājums atdalošo vietu izveidošanai ir bīdāmās durvis. To privilēģijas ir blīvums, telpas  ekonomija un praktiskums. Bīdāmās durvis ir ļoti elastīgas savā konstruējuma uzbūvē un izmēros, tādēļ piemērotas visdažādāko istabu plānojumiem. RIPO sniedz arī iespēju bīdāmās durvis veidot ar personīgi izvēlētu druku, lai telpas iekārtojumu izveidotu vēl unikālāku.

 

Platības taupīšanai labi izmantojami iebūvētie skapji. Šādi iebūvētie skapji var aizņemt gan pilna garuma sienu, gan sīku aili, sniedzot iespēju derīgi pielietot ikkatru telpas laukumu. Tai pat laikā iebūvētie skapji piedāvā plauktu sistēmas atbilstoši ikviena vajadzībām.

 

Maltīšu pagatavošanas atvieglošanai virtuves mēbeles der izvēlēties pārdomāti. RIPO piedāvājumā virtuves mēbeles sastāv no dažādu veidu un izmēru standarta un augstajiem skapjiem. Plašais materiālu klāsts un toņu paveidi nodrošinās funkcionālu vidi ar personīgu pieskaņu.

 

Tapetes un aizkari harmonijai

 

Tapetes un cita veida sienu klājuma elementi ne tikai pilda praktiskas funkcijas, bet tāpat gādā par mājokļa saskanīgumu un iemītnieka sajūtu tajā. RIPO pieejamas holandiešu firmas “Eijffinger” kolekciju tapetes. Šīs tapetes ir atšķirīgas no citiem produktiem – pielietojot dažnedažādus zīmējumus un izvēloties visus krāsu toņus, kolekcijas ir izveidotas visām gaumēm.

 

Aizkari ir interjera instruments, ar kuru var papildināt platības saskanību. RIPO aizkari pieejami komplektā ar visu servisu – mākslinieku palīdzību, Pareizi izvēlēts logu noformējums ir svarīga telpu iekārtojuma sastāvdaļa. Aizkari istabu sargās no spilgtas  gaismas un radīs unikālu gaisotni. RIPO nodrošina arī individuālo noformējumu izveidi, lai aizkari būtu ar klienta kāroto materiālu un krāsām.

 

Gaumīgi un mūsdienīgi – margas un balkonu iestiklošana

 

Moderns variants lodžiju nošķiršanai ir alumīnija margas. RIPO nodrošina metāla margas, kas ir noturīgas pret ārējās vides apstākļiem un stihijām, kā arī iespēju izveidot margas pēc individuāla pieprasījuma.

 

No nokrišņu  tiešas ietekmes aizsargās balkonu iestiklošana. Bezrāmju iestiklošana paver iespēju balkonu atdalīt, vienlaikus saglabājot gaišumu. Ja nav skaidrs, kāda būtu atbilstošākā konstrukcija privātajam dzīvoklim, palīdzēs RIPO komanda, rūpējoties, lai balkonu iestiklošana nestu priekšrocības.

 

Izvēlieties Latvijā izgatavotas mēbeles, mūsdienīgu dizainu un drošu kvalitāti kopā ar RIPO – vienu no nozares līderiem Latvijā jau vairāk nekā 20 gadus! Ienāciet un uzziniet: www.ripo.lv!

http://www.ripo.lv/lv/interjeram/zaluzijas/

 

 

Comments are closed.

Post Navigation