Iizi.lv auto apdrošināšana

Izdevīgākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts ieskatīties iizi.lv piedāvājumā. Tur pieejama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta pēc iespējas ātrāk un nesagādātu Tev liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam obligāti vajadzīga Octa polise. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklis nav tiesīgs piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta.

APDROŠINĀŠANAS NOSACĪJUMI

Apdrošināšanas kārtību nosaka Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu , kā mērķis ir aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums nosaka, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas līgums jeb Zaļā karte.

Uzzini vairāk- http://aizkraukle.pilseta24.lv/zina?slug=kasko-kalkulators-izvelies-labako-piedavajumu-sava-auto-drosibai-04ded6fcde/1568234!

KASKO APDROŠINĀŠANA

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas variants – Kasko . Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai gadījumā, ja automašīna tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde nav obligāta prasība, taču, ja auto iegādāts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta prasība. Kasko apdrošināšana ir pieejama daudzveidīgam transportlīdzekļu klāstam – ne vien vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Iizi.lv iespējams nopirkt arī Kasko. To visērtāk palīdzēs izdarīt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To iespējams izdarīt, ievadot dažus datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu , kā arī citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra izdevība iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

IIZI.LV – APDROŠINĀTĀJS, KAM UZTICĒTIES

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā 5 gadus, uzņēmuma atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un strādā Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir piemērots variants arī tad, ja vēlies apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti darbojas komandā ar brokeriem, lai kopīgi atrastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams kontrolēt un izvairīties no tiem. Katrs apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Ja nepieciešama apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas varianti tieši Tavām prasībām. Klientu ērtībām arī pieejams ērti lietojams Kasko kalkulators , kā arī citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošināšanas iespējām.

Comments are closed.

Post Navigation