IIZI.LV – iegūsti nepieciešamo informāciju par apdrošināšanu

Ne velti ik pa laikam iespējams dzirdēt jautājumu par to, kur pieejami kvalitatīvi apdrošināšanas pakalpojumi par pieejamām cenām. Ja arī Tu meklē atbildi uz šādu jautājumu, palīdzēt varēs iizi.lv.

OCTA – obligāts apdrošināšanas veids

OCTA polise ir obligāta jebkuram motorizētam, satiksmē esošam pārvietošanās līdzeklim, un tā pieejama mājaslapā iizi.lv. Iekuļoties ceļu satiksmes negadījumā jeb CSN, šī negadījuma izraisītāja OCTA apdrošinātājs sniedz likumā paredzēto atlīdzību notikumā iesaistītajiem, kas nav atzīstami par vainīgiem negadījuma izraisīšanā. OCTA kompensē ne vien mantai, bet arī personai nodarītu kaitējumu. OCTA apdrošināšanas atlīdzības limits ir pieci miljoni eiro (personai nodarītajiem zaudējumiem), bet mantiskajiem zaudējumiem šī robeža sasniedz vienu miljonu eiro.

KASKO ļauj iegūt atlīdzību arī par bojājumiem, kas radušies 3. personu dēļ

Iztēlojies situāciju – pieejot pie mājas loga pamani, ka Tavai automašīnai uzkritis nolūzis koks. Ja gribi, lai šādās un citās reizēs, kad Tavam auto radušies no Tevis neatkarīgi bojājumi, varētu tikt saņemta kompensācija, izvēlies kasko polisi. KASKO, salīdzinājumā ar OCTA, nav obligāta, bet tajā ietvertas daudz vairāk situācijas, par kurām varēsi iegūt atlīdzību. Saistošu KASKO piedāvājumu atrast spēsi iizi.lv.

Iizi.lv – tās ir vairākas priekšrocības jebkuram klientam

Iizi.lv ir viens no lielākajiem apdrošināšanas uzņēmumiem Latvijā, turklāt tas pastāvīgi attīstās, nodrošinot kvalitatīvu servisu. Uzņēmuma vietnē atradīsi ne vien iespēju pieteikties apdrošināšanas pakalpojumiem, bet arī visu vajadzīgo informāciju par attiecīgo apdrošināšanas veidu, nosacījumiem utt. Iizi.lv atrodama apdrošināšana transportlīdzekļiem, ceļojumiem, īpašumiem, kā arī negadījumiem, tādējādi viss nepieciešamais atrodas vienā vietā, atliek tikai doties uz mājaslapu iizi.lv!

KASKO kalkulators ļauj uzzināt, kur šo pakalpojumu iegūt ar visizdevīgākajiem nosacījumiem

Ievadot svarīgākos datus par automobili, teritoriju, kurā plāno to lietot, kā arī vadītājiem, KASKO kalkulators norādīs saistošākos apdrošināšanas piedāvājumus, kas pielāgoti tieši Tavai situācijai. KASKO kalkulators un tā lietošana aizņems ļoti maz laika, jo tas ir ērti pārskatāms un saprotams, tādēļ nepieciešamās informācijas ievadīšana prasa vien dažas minūtes, bet informācija, ko iegūsi, būtiski atvieglos gala lēmuma pieņemšanu, kā arī palīdzēs ietaupīt. Šāds KASKO kalkulators pieejams iizi.lv.

Kāds ir sods, ja auto nav OCTA polise?

OCTA polise ir viena no auto vadītāja prioritātēm, jo par tās neesamību iegūsi gan naudas sodu (85 – 120 eiro), gan divus soda punktus. Savukārt, izraisot CSN ar transporta līdzekli, kam nav OCTA polise, zaudējumus būs jāsedz Tev. Ņemot vērā, ka OCTA polise gadā parasti izmaksā zem 100 eiro, daudz saprotamāks solis ir tās iegāde.

Apdrošināšana katra vēlmēm – tā darbojas iizi.lv! Izmēģini šo servisu pats!

 

Comments are closed.

Post Navigation