IKDIENAS ATBALSTS ALCHEIMERA PACIENTIEM SENIOR BALTIC

seniorbaltic.lvDiezgan nereti diagnoze “Alcheimera slimība” slimnieka dzīvesbiedram var radīt nesaprašanu, jo nav saprotams, kā rīkoties tālāk un kā sniegt palīdzību. Diagnozes pamatā ir nervu sistēmas slimība, kas rada ilgstošas sekas smadzenēs. To nevar izārstēt ne ar kādiem medikamentiem, tikai ir iespēja kādā mērā palēnināt diagnozes attīstīšanos . Alcheimers ir smagākā no demences formām. Liela daļa Alcheimera slimības pacientu ar izteiktākiem simptomiem sastopas 65 līdz 70 gadu vecumā.

Būtiska Alcheimera izpausme ir, ka nevar atsaukt atmiņā nesen notikušus notikumus, un ik dienas sanāk sastapties ar īslaicīgās atmiņas traucējumiem. Lai varētu ierobežot slimības izaugsmi, ir ieteicams atrast speciālu aprūpi. Ir noderīgi vērst vērību pašiem sākotnējiem simptomiem, jo tie var parādīties arīdzan vecumā no 40-50 gadiem. Aizmāršīgums, reizēm balansa traucējumi un nespēja atcerēties nesenus notikumus. Tie lielākoties ir saistīti ar ikdienas uzdevumos uzkrāto stresu, taču ir vērts laikus pārbaudīties, lai spētu savlaicīgi atklāt Alcheimera slimību.

Ar Alcheimeru sirgstošam cilvēkam nepārprotami ir nepieciešama ekspertu palīdzība, kas dos iespēju palēnināt slimības attīstību un atvieglos arī tavu ikdienu. Ir allaž grūti izdarīt tādu soli, jo tuvinieka ievietošana klīnikā ir liels pārdzīvojums abiem. Aprūpes centrs seniorbaltic.lv ir ļoti moderna ēka, kurā līdz pat vissīkākajām niansēm ir padomāts par Alcheimera slimnieku ērtībām, labsajūtu un drošību. Aprūpes centrs sniedz nepieciešamo sociālo aprūpi kvalificētu profesionāļu klātienē. Tiem, kas sirgst ar vecuma demenci ir gan atmiņas treniņi, viņus aktīvi iesaista ikdienas uzdevumos, kā arī tiek nodrošināts atbalsts higiēnas aktivitātēs utt. Aprūpes centrs Senior Baltic sniedz izdevību Alcheimera slimniekiem ar agrīnu slimības stadiju ievietoties dienas stacionārajā un sekmēt apturēt slimības pilnveidošanos. Aprūpes centra rezidence “Dzintara Melodija” atrašanās vieta ir Rīgā, Jaunpils ielā 20. Sazināties par variantiem izmantot pakalpojumu var pa tālruni 8000 8008 vai sazinoties pa e-pastu dzintaramelodija@seniorbaltic.lv.

Comments are closed.

Post Navigation