INTERESĒ B KATEGORIJA? NOSTIPRINI TEORĒTISKĀS ZINĀŠANAS MĀJAS LAPĀ AUTOPRIEKS.LV

B KATEGORIJAŠobrīd, kad autoskolu piedāvājums ir ļoti plašs, svarīgi izvēlēties autoskolu, kas sniedz pēc iespējas labāku apmācību, piemēram, ja interesē B kategorija.

Šeit jāpiemin daudzu novērtētā autoskola ”Autoprieks”, kas darbojas vairākās Latvijas pilsētās, piemēram, Rēzeknē, Liepājā, Daugavpilī, kā arī vairākās citās, nodrošinot kvalitatīvu apmācību ikvienam topošajam autovadītājam.

Autoskolā pieejama ne tiaki B kategorija, bet arī citas – tādas kā, piemēram, A,C,D, kā arī 95. kodu.

Saviem kursantiem, kā arī citiem interesentiem autoskola piedāvā iespēju ar teorētiskajiem jautājumiem iepazīties arī skolas mājas lapā autoprieks.lv. Tur pieejami ceļu satiksmes noteikumi, kas saprotamā veidā palīdzēs nostiprināt zināšanas dažādos teorētiskos jautājumos, piemēram, apgūt ceļa zīmes, kā arī dažādas citas būtiskas lietas.

Autoskolas mājas lapā var veikt testu treniņa nolūkos – pieejams CSDD tests, kurš līdzinās CSDD teorijas eksāmenam. Šis CSDD eksāmens būtiski palīdzēs, gatavojoties īstajam teorijas eksāmenam. Šādā veidā B kategorija apgūstam ātri un ērti!

Svarīgi piebilst, ka autoskolā mācīties var katrs interesents, jo pieejamas vairākas apmācību grupas dažādos laikos, piemēram, iespējams izvēlēties rīta, dienas vai vakara grupu. Kā arī daudzi noteikti priecāsies par iespēju apmeklēt brīvdienu grupu. Jāpiebilst, Rīgā dzīvojošie var izvēlēties savai dzīvesvietai vai darba vietai tuvāko apmācību vietu – autoskolas filiāles pieejamas dažādos rajonos, piemēram, centrā, Pārdaugavā, Pļavniekos, Purvciemā un citur. Kā minēts, autoskolas pieejamas arī citās Latvijas pilsētās.

Kā zināms, labam braukšanas instruktoram ir liela nozīme veiksmīgā autovadītāja apliecības ieguvē. Autoskolā ”Autoprieks” strādājošie instruktori ir zinoši un prasmīgi, tāpēc tos novērtē daudzi. Mājas lapā autoprieks.lv vari iepazīties ar katru no viņiem, kā arī izlasīt atsauksmes.

Jāpiemin, ka autoskola ”Autoprieks” padomājusi arī par tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar uzreiz segt visu mācību maksu, bet B kategorija nepieciešama, tāpēc pieejamas apmācības līzingā. Tas nozīmē, ka vari noformēt līzingu pie vienas no divām kompānijām, un mācību maksu atmaksāt izlīdzinātā maksājumā – 3 līdz 36 mēnešu laikā.

Ja vēlies kļūt par pilntiesīgu ceļu satiksmes dalībnieku un nepieciešama B kategorija, nekavējies izvēlēties autoskolu ”Autoprieks”. Vairāk informācijas autoprieks.lv.

 

 

 

Comments are closed.

Post Navigation