Internetā iepirkties ir lētāk!

batutiInterneta veikalā 1a.lv varēs atrast dažādas preces tūrismam un sportiskam dzīvesveidam, kas būs piemērotas katra prasībām.

Siltas vasaras vakara burvīgu laika pavadīšanu var sniegt patīkams izbrauciens pa parku, meža apvidu vai pilsētas ielām ar elegantu un kvalitatīvu velosipēdu. Interneta veikala piedāvājumā dažāda veida velosipēdi: velosipēdi bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.

 Preču filtra rīkā spēsi izvēlēties velosipēdus pēc tādiem lielumiem kā ražotājs, velosipēda tips un veids, ātrumu skaita utt. Hibrīda tipa velosipēdi būs piemēroti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām. Taču pieaugušo velosipēdi iedalās vairākos veidos. Ir šosejas velosipēdi, kas ir atbilstoši braucieniem pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu jeb MTB velosipēdi braukšanai pa mežainiem maršrutiem. Kā atšķirt jauniešu velosipēdu no pieaugušo? Pusaudžu velosipēdiem ir noteikts auguma ierobežojums – tie paredzēti pusaudžiem augumā līdz 1.65 m. Bet varbūt meklē skrituļslidas?   Toties jautrībai mājās ir iespējams pasūtīt batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem nodrošinās ne vien jautrus brīžus, bet arī uzlabos fizisko formu.

Piedzīvojumiem pilnas nakts pavadīšanai pie dabas inventārs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai pavadītais laiks būtu labs. Meklē teltis un matračus, guļammaisus internetā pie 1a.lv. Dažāda izmēra teltis, līdz pat piecām vietām . Guļammaisi – visiem gadalaikiem, bez tam vari pasūtīt pēc savas komforta temperatūras. Matrači 1a.lv piedāvājumā atrodas pie tūrisma un atpūtas precēm – iegādājies piemērotāko pēc vajadzībām. Vajadzīga soma? Atrodi dažāda veida somas – ikdienas izmantošanai, alpīnismam, kā arī slēpošanas un pārgājienu somas u.c. Tikai atliek nopirkt tev vispiemērotāko!

Ja doties makšķerēt ir tavs vaļasprieks, ielūkojies 1a.lv- tur atradīsi noderīgas preces. Lai baudītu siltu maltīti, apskati – kompaktas gāzes plītiņas. Pilnīgi noteikti galdā tiks likts noķertais loms, tieši tāpēc iegādājies visu vajadzīgo uzreiz! Zivju meklētāji garantēs atrast ideālās makšķerēšanas vietas. Ja līdzi ir viss vajadzīgais labas maltītes baudīšanai, piemēram, ēšanas piederumi, un arīdzan gāzes degļi, iespējams iegūt tikai un vienīgi pozitīvas emocijas. Tikai tad kempings ir izdevies!

Plānojot atpūtu pie dabas vai pat dodoties garākā ekskursijā pa mazāk zināmām vietām, ļoti labi noderēs tūrisma GPS un tūrisma pulksteņi. Tūrisma pulksteņiem ir augstāka izturība, līdz ar to krietni izturīgāki pret triecieniem. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 metru dziļumam. Toties profesionālākiem pārgājienu entuziastiem vērts pirkt tūrisma GPS ierīci. Saulesbrilles arīdzan var pasūtīt pie 1a.lv – tūrisma un atpūtas preču sarakstā!

 Tūrisma un atpūtas preces datortehnika, foto un video preces, telefoni un auto preces un piederumi u.c. Pārliecinies pats un ienāc klientiem draudzīgajā 1a.lv!

Comments are closed.

Post Navigation