IZDEVIES PASĀKUMS JEBKUROS LAIKAPSTĀKĻOS – IESKATIES AKURĀTS SILDLAMPU PIEDĀVĀJUMĀ!

akurats.lv 1Plāno pasākumu un ir nepieciešams nomāt atbilstošu aprīkojumu? Tādā gadījumā vērts ieskatīties pasākumu aprīkojuma servisa piedāvājumā- Akurats.lv. Tur atradīsi plašu dažāda veida aprīkojuma klāstu- piemēram, teltis , kā arī mēbeles un pat skatuvi tieši konkrētā pasākuma vajadzībām.

Viens no pārdomātajiem Akurats.lv sortimentā esošajiem piedāvājumiem- sildlampas- būs ērts risinājums, ja pasākums paredzēts ārpus telpām. Šāda veida sildītāji efektīvi silda tuvāko apkārtni, tā nodrošinot omolīgu atmosfēru visiem pasākuma dalībniekiem. Šie sildītāji ir ne vien efektīvi, bet arī ar ilgu darbības laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie sildīs desmit stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli droši darbotos, svarīgi ievērot visus to lietošanas noteikumus.

Akurāts (http://akurats.lv/teltis/) sortimentā esošās sildlampas ir metāla krāsā, 2,30 metrus augstas un 13 kg smagas. Ņemot vērā, ka tās aprīkotas ar propāna gāzes balonu, tās nedrīkst pašrocīgi izjaukt, novietot pie degošiem materiāliem vai tiešos saules staros.

Padarīt svētkus īpašus jebkurā laikā palīdzēs Akurāts piedāvātie gāzes sildītāji. Sildītāji lieliski iederēsies pasākumos ārpus telpām, jo sniegs siltumu vismaz 10 stundu garumā.

LIELISKS RISNĀJUMS DAŽĀDIEM PASĀKUMIEM- AKURĀTS PIEDĀVĀTĀ TELTS NOMA

Lai pasākums brīvā dabā izdotos , aktuāls jautājums varētu būt arī piemērotas nojumes īre. Šis Akurats.lv piedāvājums sniegs iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam nepieciešamo nojumi vai telti – tieši uz pasākuma laiku.

Telts noma ir ērts risinājums dažāda veida pasākumos . Telts īre pie Akurats.lv ļaus ietaupīt ar tās iegādi un uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Brīvdabas pasākumam nereti nepieciešama arī skatuve. Arī tās nomu nodrošina Akurāts. Piedāvājumā saliekamā skatuve, ko iespējams transformēt nepieciešamajā formā – piemēram, kā kvadrātu vai U burta formā.

APAĻIE GALDI UN BĀRA KRĒSLU NOMA- IESKATIES AKURATS.LV

Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Nomas piedāvājumā esošie apaļie galdi ir 83 cm diametrā un paredzēti četrām personām. Būtiski, ka apaļie galdi ir ar regulējamām kājām, līdz ar to stabili un droši.

Īpašas gaisotnes radīšanai īstā alternatīva būs bāra krēsli. Akurats.lv piedāvātā bāra krēslu noma noteikti patīkami pārsteigs ikvienu pasākuma apmeklētāju.

Sildītāji un telts īre brīvdabas pasākumiem, banketu krēsli, apaļie galdi, kā arī bāra krēslu noma un daudz citu lietu, lai pasākums izdotos. Padari pasākumu neaizmirstamu ar aprīkojumu no Akurāts.

Comments are closed.

Post Navigation