Izdevīgākā auto apdrošināšana

Kad ar savu auto gribi ņemt dalību ceļu satiksmē, nepieciešama apdrošināšana. Lai gan obligāta ir tikai Octa apdrošināšana, liela daļa auto īpašnieku izvēlas iegādāties arī Kasko .

Octa apdrošināšana ir noteikta ikvienam spēkratam, kas ir ceļu satiksmes dalībnieks. Būtiski pieminēt, ka Latvijas teritorijā slēgtie apdrošināšanas standartlīgumi ir derīgi visās Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Kas jāzina par Octa polisi

Octa polises noteikumi paredz, ka Octa apmaksā zaudējumus, ja automašīnas vadītājs izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, nodarot pāri citiem cilvēkiem vai to mantai. Bet gadījumos, kad Octa apdrošināšana transporta līdzeklim nav nokārtota, cietušajam radītie zaudējumi negadījuma izraisītājam jāsedz pašam. Noskaidro vairāk te!

Octa sedz gan cilvēkam radīto zaudējumu, gan mantiskos izdevumus. Likums paredz, ka ir noteikts limits, kādās robežās tiek segti zaudējumi cietušajam kā materiālā, tā morālā un veselības kaitējuma gadījumā.

No kā atkarīga Octa cena?

To, cik galu galā izmaksās Octa apdrošināšana, nosaka vairākas nianses, piemēram, laiks, uz kuru apdrošināšana nepieciešama, transportlīdzekļa veids, spēkrata masa un reģistrācijas vieta.
Otrs faktors, kas veido cenu, ir katra apdrošinātāja nosacījumi un cenu politika.

Galvenie iemesli, kāpēc vēlams iegādāties arī Kasko

Sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana – Kasko sedz zaudējumus, kas radušies ceļu satiksmes negadījuma dēļ, dabas stihijas, ugunsgrēka, kā arī transportlīdzekļa zādzības vai bojājuma gadījumā. Kasko izmaksas ietekmē dažādi faktori, piemēram, automašīnas markas un modeļa, vērtības, izlaiduma gada, kā arī izvēlētajiem apdrošināšanas riskiem.

Kasko un Octa kalkulators palīdzēs izvēlēties piemērotāko

Ikvienam, kurš grib apdrošināt savu auto, šobrīd variantu ir gana. Apdrošināšanas kompāniju ir samērā daudz, arī sortiments ir diezgan liels. Lieliska vēsts ir tāda, ka visu aktuālo informāciju par izdevīgākajiem piedāvājumiem ērti var izlasīt atverot interneta pārlūku.

Gribi uzzināt , cik Tev izmaksās Kasko vai Octa, taču negribi tam veltīt daudz laika? Izmanto apdrošināšanas kalkulatoru, lai nekavējoties uzzinātu plānoto cenu. Atzīmē tajā visus vajadzīgos datus, piemēram, polises termiņu un jaunākā autovadītāja vecumu, un iegūsti aktuālo informāciju pat neapmeklējot apdrošinātāja biroju.

Ņemot vērā lielo izvēli, kompānijas klientiem piedāvā dažādus izdevīgus Kasko un Octa polises līguma nosacījumus, tāpēc noteikti svarīgi apskatīt vairākus piedāvājumus , lai veiktu labāko izvēli.

Apdrošināšana Tavai automašīnai – sameklē izdevīgāko variantu un jūties uz ceļa droši!

Comments are closed.

Post Navigation