IZMANTO OPCIJU VEIKT PIRKUMUS INTERNETA VEIKALĀ!

kalnu riteņiViens no veidiem, kā vasaras mēnešos uzlabot savu fizisko sagatavotību, ir nodoties sportiskam dzīvesveidam.  Interneta veikalā varēsi atrast lielākas un mazākas preces tūrismam un sportiskam dzīvesveidam.

Piedzīvojumiem pilnas nakts pavadīšanai brīvā dabā pirms tam ir jāiegādājas attiecīgs aprīkojums. Meklē interneta veikalā 1a.lv gan matračus, dažādus piederumus, gan arī citas preces. Dažāda izmēra teltis, līdz pat 5 vietām . Ja pasūti kempinga nepieciešamībai guļammaisu, pievērs uzmanību tā svaram, komforta temperatūrai. Ērtai nakšņošanai teltī noderīgi pasūtīt matraci, ko vari ērti ieklāt teltī tieši zem guļammaisa. Matrači – piepūšamie, joga tipa paklājiņi – atrodami tūrisma un atpūtas preču kategorijā. Nepieciešama soma? Atrodi dažāda veida somas – ceļošanai, ikdienas izmantošanai, kā arī riteņbraukšanas somas u.c. – viss ērti un pārskatāmi. Vien atliek nopirkt piemērotāko!

Lieliskas brīvdienas var dot patīkams brauciens ar velosipēdu pa pilsētas ielām, meža takām vai lauku ceļiem. Interneta veikala piedāvājumā vairāku veida velosipēdi: velosipēdi pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī bērniem velosipēdi-trīsriteņi, aplūko piedāvājumu un pasūti jau tagad – http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/velosipedi

 Preču filtrā var izvēlēties velosipēdus pēc tādiem parametriem kā preču zīme, velosipēda veids, rāmja izmērs u.c. Hibrīda velosipēdi atbilstoši riteņošanai pa kalnainu apvidu, šosejām. Velosipēdi pieaugušajiem iedalās dažādos veidos. Ir šosejas velosipēdi, kas ir piemēroti braucieniem pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu jeb MTB velosipēdi braucieniem pa mežu vai kalnainiem ceļiem. Ar ko atšķiras pusaudžu velosipēdi no pieaugušo? Jauniešu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – tie domāti pusaudžiem augumā līdz 1.65 m.

Ja nekas no jau iepriekš minētajiem nav aktuāls brīvā laika pavadīšanas veids, iespējams meklē skrituļslidas?   Taču jautrībai mājās ir iespējams pasūtīt batutu. Batuti dažādos izmēros kā bērniem, tā arī pieaugušajiem nodrošina ne tikai jautrus brīžus, bet arī palīdzēs uzlabot fizisko formu, sekmēs līdzsvaru un koordinācijas spējas.

Ja gadījumā pārgājienu plāno apvienot ar makšķerēšanas prieku, apskati preču piedāvājumu 1a.lv- tur atradīsi lietderīgas lietas. Lai baudītu siltu maltīti, aplūko – kompaktas gāzes plītiņas. Pilnīgi noteikti galdā tiks likts noķertais loms, tieši tādēļ iegādājies visu vajadzīgo tūlīt! Zivju meklētāji var uzrādīt zivju atrašanās vietu vairāk nekā 500 metru dziļumā. Tie garantēs atrast ideālās makšķerēšanas vietas. Ja līdzi ir viss nepieciešamais silta ēdiena baudīšanai, piemēram, ēšanas piederumi, un arīdzan gāzes degļi, ir tikai pozitīvas emocijas.

Plānojot atpūtu pie dabas vai pat dodoties garākā ekskursijā pa nomaļām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir praktiskas preces, ko atradīsi teju jebkura piedzīvojumu cienītāja aprīkojuma listē. Atšķirībā no klasiskajiem rokas pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir izturīgāki. Arī pret ūdens spiedienu un mitrumu, kas ir nozīmīgi laivotājiem. Tūrisma pulksteņi ir izturīgi pret ūdens spiedienu līdz pat 200 metru dziļumam. Toties profesionālākiem pārgājienu baudītājiem noderīgi iegādāties tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam tāda aktivitāte kā Geo-Caching ir kļuvusi par neatņemamu hobiju. Saulesbrilles arīdzan var nopirkt interneta veikalā – atrodi tās pie atpūtas un tūrisma precēm!

Noderīgi iepirkties interneta veikalā – bagātīgs tūrisma preču piedāvājums! Kāpēc gan tur neiepirkties, ja ir iespējams arī ieekonomēt? Turklāt interneta veikals 1a.lv nodrošina preču piegādes iespējas bez maksas ar DPD paku bodes vai Pasta stacijas starpniecību. Izdevīgi un parocīgi – ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Comments are closed.

Post Navigation