Izstrādā mājaslapu pie profesionāļiem

mājas lapu izstrādeMājaslapas un uzņēmumam raksturīgās izveidošana var sekmēt uzņēmumu realizēt noteiktos reklāmas un sabiedrisko attiecību ieceres. Tajos var ietilpt pircēju servisa un informācijas resursu optimizēšana ar mobilo lietotņu realizēšanu.

LOGOTIPS – GRAFISKA UZŅĒMUMA IDENTITĀTE
Logo ir grafiska firmas identitāte, kas rada uzņēmuma identitātes kodējumu – uzņēmuma tēlu un prestižu. Tas ir aktuāli gan esošajiem, gan potenciālajiem klientiem, kas atkarībā no kompānijas darbošanās sfēras sevi identificē ar konkrēto firmu.
Labu un uzņēmumam saskanīgu logo izveidos dizaina vai tiešsaistes risinājumu firmas zinošu dizaineru pavadībā.
pāris dizainera radītajām logo uzmetumu versijām varēs atlasīt firmai derīgāko. Kopš šā brīža pēc atbilstošākā varianta izvēlēšanās sāksies darbs pie korporatīvās imidža veidošanas.

SEKMĒ UZŅĒMUMA ATTĪSTĪBU AR LABAS KVALITĀTES UZŅĒMUMA MĀJAS LAPAS IZSTRÁDI
Klientu attiecību veidošanai labi strādā kvalitatīvas interneta vietnes īstenošana.
Mājaslapa labi īstenos savas darbības arī kā reklāma un tiešsaistes vizītkarte.
Uzņēmuma mājaslapa ir labs instruments tā klientu un mērķauditorijas informēšanā, peļņas palielināšanā, kā arī reputācijas un tēla veidošanā.
Pirms noteiktā līguma noslēgšanas ar kādu no online risinājumu aģentūrām, viņi izstrādās uzņēmuma mājaslapas specifikāciju atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tajā ietilpst dizains, funkcionalitāte, lapas izstrādes un uzturēšanas termiņi.
Kad no firmas puses būs apstiprināta uzņēmuma mājaslapas darba plāns, varēs parakstīt vienošanos, saskaņot mājaslapas vizuālo izskatu u.c. mājaslapas izstrādē nepieciešamās prasības.
Mājaslapai var izveidot arī mājaslapas mobilo variantu, ko varēs izmantot caur mobilajām ierīcēm. Taču uzņēmums varbūtēji vairāk iegūs, ja radīs arī mobilo aplikāciju. Tā ne tikai sekmēs inovatīva firmas priekšstatu, bet tāpat būs labs mārketinga rīks.

SASNIEDZ SAVUS KLIENTUS AR MOBILO APLIKĀCIJU
Datu bāze, servisa apmaksas sistēmas, rezervācijas lietotnes, informācijas sinhronizēšana u.c. – tik dažādi veidi konkrēti uzņēmuma vajadzībām.
Jāielāgo, ka atšķirīgu mobilo iekārtu programmatūrām ir atšķirīgas izstrādes vajadzības. Tāpēc speciālisti speciālu vērību pievērš to tehniskajam un dizaina risinājumam.

Comments are closed.

Post Navigation