Izturīgi bērnu rati

images (12)Papildinot mājokli, ikviens cenšās, lai ikvienam, īpaši pašiem mazākajiem, nekā netrūktu. Lai mazulis pilnvērtīgi augtu, ir nepieciešamas ne tikai spēles bērniem, piemēram, motoriku veicinošie un attīstošie LEGO konstruktori, bet arī augstas kvalitātes bērnu gultas.

Savukārt drošām pastaigām parkā noderēs bērnu rati, kas aprīkoti ar drošu riteņu stopēšanas sistēmu, nodrošinās pret nelaimes gadījumiem. Tāpat indukcijas plītis palīdzēs uzburt gardu ēdienu ik dienu, lai visa ģimene būtu priecīga.

Saimniece novērtēs indukcijas plītis gan virtuvē, gan vasarnīcā, gatavojot gardus ēdienus

Katrā ģimenē novērtēs ergonomiskas un ekonomiskas indukcijas plītis, jo tās ne tikai ekonomē patērēto elektrību, bet arī palīdzēs daudz īsākā laikā pagatavot īpaši gardu maltīti. Ērtais vadības bloks indukcijas plītis padara par teicamu sabiedroto katrā virtuvē, jo atvieglo gatavošanas procesu: tikai ar dažiem pieskārieniem Jūs varat iegūt vēlamo temperatūru gan uz virsmas, gan cepeškrāsnī. Indukcijas plītis – lielisks rīks katrai virtuvei, jo:

  • Neaizņem daudz vietas;
  • Ir ērti vadāmas un tīrāmas;
  • Padara Jūsu interjeru vēl estētiskāku.

Izturīgas bērnu gultas būs ilglaicīgas, bet izturīgi bērnu rati būs noderīgi patīkamai un nesteidzīgai atpūtai un pastaigām parkā

Līdz ar bērna ienākšanu ģimenē, vecākiem ir jāsarūpē divas būtiskas lietas – bērnu gultas un bērnu rati. Ergonomiskas bērnu gultas sagādāšana ir ļoti nozīmīga, jo nodrošina labu miegu bērnam un nodrošina lielāku enerģijas daudzumu dienas laikā. Savukārt pagalmā bērnu rati ar neslīdošiem riteņiem palīdzēs ērti pārvietoties pa dažādām ceļa virsmām. Ja jāizvēlas bērnu gultas vai bērnu rati, ieteicams neaizmirst šādus aspektus:

  • Izejmateriālu izvēle un to kombinācijas;
  • Modifikācijas iespējas;
  • Dizaina izvēle un saskaņošana ar vecāku dzīves stilu.

Spēles bērniem – puzles, elektriskie vilcieni, LEGO un citas rotaļlietas – veicinās radošumu

Labs sabiedrotais bērna attīstības veicināšanā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO attīstošie konstruktori. LEGO – ne tikai spēles bērniem, bet arī rīks, kas veicina bērnu:

  • Loģiskās domāšanas prasmes;
  • Tehnisko prasmju attīstīšanu;
  • Izpratni par priekšmetu lielumu un savietojamību.

LEGO tāpat kā citas spēles bērniem ieteicams izvēlēties atbilstoši mazuļa vecumam. Pirmsskolas vecuma bērniem atbilstoši būs LEGO ar lieliem kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazākiem kauliņiem. LEGO attīstošo konstruktoru likšanas process ir lieliska atpūta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, tāpēc, iegādājoties LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Sniedziet sev un savai ģimenei tikai pašu labāko! Dzīvokli modernu padarīs ērtas indukcijas plītis, bet atvases iepriecinās spēles bērniem, bērnu gultas, LEGO un kvalitatīvi bērnu rati! Ieskatieties 1a.lv mājaslapā www.1a.lv un padariet dzīvi ērtāku jau tagad!

Comments are closed.

Post Navigation