IZVĒLIES FN-SERVISS, JA VAJADZĪGS ĪSTENOT CIVILO AIZSARDZĪBU!

fnserviss.lv droša darba videJa gribi parūpēties par drošības pasākumiem savā uzņēmumā, FN-Serviss būs labs variants. Šī uzņēmuma piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība.
Ugunsdrošība ir būtisks faktors visos uzņēmumos. Ja arī Tavā uzņēmumā ugunsdrošība ir aktuāls jautājums, piesakies profesionāļu pakalpojumiem- Fn-Serviss!
Lai ugunsdrošība būtu labā līmenī, FN-Serviss sortimentā ugunsdzēšamie aparāti. Sortimentā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī to pārbaudīšana. Tāpat FN-Serviss darbinieki sniegs konsultācijas ar ugunsdrošību saistītos jautājumos. Izvēloties FN-Serviss , varēsi būt pārliecināts, ka visi uzņēmumā esošie ugunsdzēšamie aparāti būs labā kārtībā.
Protams, FN-Serviss piedāvājumā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī vairākas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tām- automātiskā gāzes dzēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze. Dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no cenas ziņā izdevīgākajām. Jāpiemin, ka šāda veida sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota tāda veida telpās, kur neuzturas daudz cilvēku, jo ogļskābā gāze var veicināt cilvēka smakšanu.
FN-Serviss sortimentā arī dūmu detektori – dažādām vajadzībām. Vienalga vai dūmu detektors vajadzīgs uzņēmumam vai mājai, FN-Serviss būs izdevīgs risinājums. Pie FN-Serviss būs atrodams dūmu detektors gan tad, kad vajadzīgs viens pats dūmu detektors, gan arī ja nepieciešams komplekts. Ņemot vērā, ka nelaime var pārsteigt nesagatavotu, ir labi parūpēties par drošību savlaicīgi. Dūmu detektors no FN-serviss būs labs risinājums, ja vēlies uzturēt ugunsdrošību augstā līmenī.
Vēl viens FN-Serviss piedāvātais pakalpojumus – darba aizsardzība. Darba aizsardzība ietver gan konsultācijas, gan darba vides risku novērtēšanu un instruktāžas. Tāpat tiek piedāvāti arī darba drošības kursi, kurus izejot, kursants var strādāt par darba aizsardzības speciālistu. Izejot FN-Serviss kursus, varēsi parūpēties, lai darba drošība firmā būtu vislabākajā līmenī. Darba drošība – labs ieguldījums biznesā. Parūpējies par sava biznesa attīstību, rūpējoties par tā darbiniekiem- darba aizsardzība ļaus īstenot abus šos aspektus.
Darba drošība un ugunsdrošība nav vienīgās sfēras, kurās darbojas FN-Serviss. Uzņēmuma piedāvājumā arī vides aizsardzība. Ikviens, kurš vēlas rūpēties par apkārtējo vidi, ir aicināts ieskatīties FN-Serviss absorbentu klāstā. Pareizi organizēta vides aizsardzība palīdzēs veidot drošu un sakoptu vidi.
Vēl viena FN-Serviss pārstāvēta joma ir civilā aizsardzība. Ja arī Tev civilā aizsardzība ir aktuāla , esi aicināts ieskatīties FN-Serviss piedāvājumā. Civilā aizsardzība, tā plāna izstrāde, kursi un apmācības – viss, kas nepieciešams, lai civilā aizsardzība būtu labā kārtībā.
Lai arī kāda veida pakalpojumi būtu nepieciešami, civilā aizsardzība, darba aizsardzība, vides aizsardzība, ugunsdrošība, kā arī nepieciešamais inventārs, piemēram, ugunsdzēšamie aparāti un dūmu detektors, un daudzi citi pakalpojumi tiks īstenoti lieliskā kvalitātē, ja izvēlēsies FN-Serviss pakalpojumus!

Comments are closed.

Post Navigation