Izvēlies savu auto apdrošināšanu

Izdevīgākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts ieskatīties iizi.lv piedāvājumā. Tur nopērkama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta iespējami ātri un nesagādātu liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam vai tā tiesīgam lietotājamobligāti vajadzīga Octa polise. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki kritēriji, piemēram, transportlīdzekļa veids, masa un vecums.

Kasko apdrošināšana arī iizi.lv sortimentā. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, noderīgs būs iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators veiks norādīto datu analīzi un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja vajadzīga Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators katrā ziņā sniegs tādu piedāvājumu, no kura nespēsi atteikties.

APDROŠINĀŠANAS KĀRTĪBA

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu , kā mērķis ir aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas līgums jeb Zaļā karte.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Otrs auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta , taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas situācijā. Kasko apdrošināšana pieejama ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām.

IIZI.LV PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ CITI APDROŠINĀŠANAS VEIDI

Iizi.lv piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem sniedz atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Nav būtiski  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai pēc iespējas mazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, kā pēc iespējas ātrāk saņemt pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Iizi.lv – drošs risinājums visdažādākajās situācijās. Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskatiesun uzzini vairāk – www.iizi.lv.

Comments are closed.

Post Navigation