Ja Jums būs vajadzīgi ADR kursi, no apskatītajām autoskolām tādus varēs nodrošināt tikai – auto skola CredoAutoprieks

 

autoskolaKĀ SAMEKLĒT VIETU, KURĀ MĀCĪTIES, LAI IEGŪTU B KATEGORIJAS TIESĪBAS UN APGŪT CITUS KURSUS?

Varbūt Jūs beidzot nolēmāt, ka pienācis laiks nokārtot B kategorijas tiesības, vai arī esat nokļuvis tādā situācijā, kur ir nepieciešami ADR kursi, kuri ļaus noskaidrot, kādā veidā nodrošināma bīstamo kravu pārvadāšana. Kā tieši atrast piemērotu autoskolu, kurā apgūstami ne tik vien ADR kursi, iegūstamas D, C un B kategorijas tiesības un arī tiek piedāvāti pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kas arī dod modernu apmācību vidi?

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS PIEDĀVĀ SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Tad, ja Jūs esat nepieredzējis autobraucējs, kam vajadzīga B kategorijas tiesības, palīdzēt spēs dažādas autoskolas, Vanags, Mustangs, Fortuna,, autoskola CredoAutoprieks. Atcerieties, ka, lai saņemtu B kategorijas tiesības, pirms eksāmenu likšanas ir jāiziet prakses un teorijas kursus, un tāpat arī nepieciešami pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Jums tikai nepieciešams izvēlēties, kurai no autoskolām ļaut palīdzēt Jums saņemt B kategorijas tiesības.

IZVĒLIETIES JUMS TUVĀKO AUTOSKOLU

Skola Mustangs piedāvā svarīgākās pamata kategoriju iegūšanas iespējas – ne vien praksē, bet arī teorijā. Šī skola pārsvarā veic apmācības galvaspilsētā, kā arī autoskolai ir arī filiāle Jelgavā. Plašāku reģionālo tīklu ir izveidojusi Fortūna, kura gan darbojas arī Rīgā.. Arī Vanags nodrošinās apmācības četrās dažādās pilsētās, taču autoskola CredoAutoprieks ir izveidojusi apmācību vietas ne tikai Rīgā, bet arī Siguldā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un Jelgavā.

LAI IEGŪTU VADĪTĀJA APLIECĪBU IR NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai iegūtu jebkāda paveida transoprta vadīšanas tiesības, jāpabeidz pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā apskate. Šādus kursus arī ir iespējams saņem arī citur, taču lielākās autoskolas nodrošina šādus papildu kursus par papildu maksu. Galu galā pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs parocīgāki autoskolās, tādēļ pirms autoskolas izvēles pārbaudiet, ka tā šādus kursus nodrošina.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – BŪS DROŠA PĒC ADR KURSU APGŪŠANAS

Ja Jums būs vajadzīgi ADR kursi, no apskatītajām autoskolām tādus varēs nodrošināt tikai divas – auto skola CredoAutoprieks, kā arī Fortuna. ADR kursi sastāv no divām daļām – pamata kursa un papildapmācības kursa par cisternu pārvadājumiem. Ja Jūs vēlaties vēl noskaidrot vēl padziļinātāk, no kā tieši šie ADR kursi sastāv un kā būtu veicama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši plašu aprakstu autoskolas mājaslapā piedāvā autoskola CredoAutoprieks. Pēc nepieciešamo kursu iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana būs saprotama un droša, galvenais atrast atbilstošāko autoskolu!

Comments are closed.

Post Navigation