JA NEPIECIEŠAMAS KVALITATĪVAS HIGIĒNAS PRECES, SAZINIETIES AR BERENDSEN

Berendsen paklāju serviss šajā lauciņā darbojas nu jau vairāk kā 20 gadus. Uzņēmuma pamatpakalpojums ir dažādu maināmo paklāju serviss, taču tiek nodrošināta arī mopu, tualešu higiēnas ierīču un kokvilnas dvieļu noma. Augstāko standartu sasniegšanai tiek ieguldīti līdzekļi dažādu jaunu tehnoloģiju pirkšanai, kā arī pastāvīgi tiek domāts par iepriekš nepiedāvātu pakalpojumu sniegšanu, turklāt Berendsen sniegtās iespējas pieejamas ne tikai galvaspilsētā, bet arī citās Latvijas pilsētās.

Kas ir mops?

Dažreiz, izdzirdot vārdu mops, cilvēki nesaprot — ko ar to iespējams darīt. Mops — tas ir lupatai līdzīgs instruments, kas rūpēsies par grīdas tīrību. Materiāls, no kā mops veidots, teicami savāc praktiski visus putekļus. Vērts zināt, ka mops der būtībā visiem grīdas segumiem: betonam, parketam, linolejam, kā arī koka un flīžu grīdām. Mops, lai gan piesūcināts ar speciālu vielu, kas ļauj efektīvi savākt netīrumus, pēc tā izmantošanas grīdu nepadara slapju!

Paklāji Rīgā — izdevīgi pie Berendsen

Galvenais Berendsen piedāvājums ir paklāji Rīgā. Klientiem pieejams apjomīgs paklāju klāsts: maināmās grīdas segas no neilona vai kokvilnas; ar uzņēmumu firmas zīmēm, uzrakstiem un attēliem rotāti paklāji; drošību uzlabojošie komforta paklāji; sarkanie paklāji svētku reizēm, kā arī citi jums nepieciešami paklāju veidi. Paklāji Rīgā un pārējos reģionos pieejami, zvanot uz sadaļā «Paklāji: Paklāju serviss» norādītajiem tālruņa numuriem. Izmantojot šos pakalpojumus, jūs ietaupīsiet finansiālos līdzekļus, kā arī uzlabosiet darba apstākļus!

Paliekošam iespaidam — dizaina paklāji

Dizaina paklāji ir iespēja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu: tie joprojām pilda paklāja netīrumu aizturēšanas un grīdas aizsardzības funkcijas, bet vizuālo tēlu radīs vairākas stilistiskās variācijas, piemēram, ar vārdu kombināciju «Laipni Lūdzam»; dažādiem rakstiem un svītrām, klasīšu spēli utt. Tādējādi dizaina paklāji nodrošina, ka jūsu uzņēmuma vai dzīvesvietas tēls kļūst daudz pievilcīgāks un uzmanību piesaistošāks. Dizaina paklāji radīti, izmantojot neilona šķiedru.

Piedāvājumā arī higiēnas preces

Berendsen pakalpojumu klāstā pieejams ne tikai mops un paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās, bet dažādas higiēnas preces. Higiēnas preces sniegs iespēju padarīt patīkamākas kā mājas, tā uzņēmumu tualetes. Speciālām vajadzībām tiek piedāvātas konkrētas higiēnas preces,  kā, piemēram, konteiners asu priekšmetu savākšanai — tas ļaus bez jebkādiem sarežģījumiem savākt dažādus medicīnas priekšmetus (šļirces utt.). Izvēloties kādu no 10 piedāvātajiem toņiem, iespējams tualetes dizainu padarīt pievilcīgāku un mājīgāku. Kas nav mazsvarīgi — šīs higiēnas preces nebūt nemaksā dārgi.

Comments are closed.

Post Navigation