Ja vēlies sportot, tad nāc uz “Veselības Fabrika”!

“Veselības Fabrika” ir mūsdienīgs fitnesa klubs, kur pieejams tikai labākis treniņu aprīkojums, kā arī patīkami iekārtotas telpas. Bet tas vēl nav viss! Plašāku info mekē interneta vietnē http://www.vfabrika.lv/!

Lai sportošana kļūst par Tavu hobiju!

“Veselības fabrika” ir padomājuši, lai sportot būtu vienlīdz patīkami kā sievietēm, tā arī stiprā dzimuma pārstāvjiem. Tieši tāpēc ir plaša nodarbību izvēle, kā arī daudz svara stieņu un hanteļu, kas patiks kungiem. Nodarbību sarakstu vari atrast mājaslapā: http://www.vfabrika.lv/.

No veselības vingrošanas līdz pat velo nodarbībām

Šajā sporta klubā Tu vari izvēlēties tādas nodarbības, kas Tev patīk vislabāk. Nav jādodas uz kādu treniņu tikai tāpēc, ka tas ir vienīgais, ko piedāvā. “Veselības Fabrika” piedāvājumā ir wake up factory, kalanētika, deju aerobika, TRX, advance fit, Hiit, velo un citi treniņi zinošu treneru pavadībā. Lai noskaidrotu vairāk, ienāc http://www.vfabrika.lv/!

Pēc treniņa ir iespēja relaksēties chill zonā

Pēc tam, kad treniņš pagājis un esi atsildījies, izstaipot muskuļus, dodies relaksēties uz saunu, bet pēc tam izdzer proteīna kokteili, zvilnot ērtos krēslos. Ja vēlies, vari apmeklēt arī “Veselības Fabrika” solāriju, lai iegūtu vasarīgu un dabisku iedegumu. Virtuāli aplūkot atpūtas zonu iespējams sporta kluba mājaslapā http://www.vfabrika.lv/.

Pieejami arī dažāda veida abonementi

“Veselības fabrika” nodrošina plašas abonementu opcijas, tāpēc nav jāraizējas, ka nevarēsi atrast sev ko piemērotu. Pieejami tādi abonementi kā:

  • iepazīšanās – izjūti sporta kluba gaisotni;
  • reižu – apmeklē tikai konkrētas nodarbības;
  • vienreizējs – saproti, vai konkrētā nodarbība Tev ir piemērota;
  • īpašie – izvēlies vēlmo treniņu;
  • laika – sporto, kad vien vēlies.

Tiem, kuri apmeklē “Veselības fabrika” jau ilgāku laiku, pieejama īpaša atlaižu sistēma. Noskaidro sīkāk – http://www.vfabrika.lv/! Nopērkot abonementu, ir pieejama arī tā “iesaldēšana”. Tā ir laba opcija, ja negaidīti saslimsti vai kādu citu iemeslu dēļ sporta klubu kādu laiku nevarēsi apmeklēt.

Tu taču zini, ka sportošana nāk tikai un vienīgi par labu Tavai veselībai. Ienāc sporta kluba mājaslapā http://www.vfabrika.lv/ un iepazīsties ar treniņu grafiku, lai varētu apmeklēt sev vēlamās nodarbības!

Comments are closed.

Post Navigation