Kad aizņemties kredītu pret auto ķīlu?

Aizdevums pret autoKredītus pret auto ķīlu piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji, tai skaitā dažādas līzinga kompānijas. Varianti, kad aizņemties kredītu pret auto ķīlu ir izdevīgi, ir vairāki. Atkarībā no aizdevēja piedāvājuma un kredīta specifikas kredīti pret auto ķīlu tiek izsniegti:

  • Dažādu izdevumu atmaksai, kurus pieprasot aizdevumu nav nepieciešams norādīt.
  •  Jauna auto iegādei, ar vai bez pirmās iemaksas,
  •  Auto uzlabošanai un gāzes iekārtas uzstādīšanai.

Automašīna līdzīgi kā nekustamais īpašums kalpo par kredīta nodrošinājumu un palielina iespēju saņemt jūsu izvēlēto aizdevumu, turklāt, aizņemoties ar ķīlu, procentu maksājumi bieži vien būs zemāki, nekā tas būtu bez tās.
Kredīts automašīnas iegādei ļaus tikt pie kārotā auto kaut vai rītdien – bez ilgas gaidīšanas un pacietīgas krāšanas. Vairākas kompānijas piedāvā noformēt auto līzingu jeb kredītu pret auto ķīlu vienas vai divu dienu laikā, līdz ar to, jūs varat iegādāties automašīnu tieši tajā brīdī, kad to vēlaties, nenokavējot īpaši izdevīgus piedāvājumus vai akcijas. Auto kredīta atmaksa notiek pa mēnešiem, līdzīgi kā iekrājumu veidošana, katru mēnesi maksājot konkrētu naudas summu. Lielākais aizdevuma pluss ir tas, ka ar auto jūs varat braukt jau uzreiz pēc tā iegādes, bet naudu atgriezt pakāpeniski.
Lai aizdevumu noformētu izdevīgāk un izvairītos no lieliem procentu maksājumiem, ir jāseko līdzi aizdevēju piedāvājumiem un jābūt lietas kursā par piedāvātajām akcijām un atlaidēm. Ja automašīnu vēlaties iegādāties nekavējoties un nav ne laika, ne arī vēlmes gaidīt atlaides, veiciet aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanu un noskaidrojiet, kurš no aizdevējiem visvairāk atbilsts jūsu situācijai un piedāvā izdevīgāko variantu.

Atcerieties!

Pētot aizdevējus pievērsiet uzmanību ne tikai cenai, bet arī pašam piedāvājumam, jo aizdevumu veidi mēdz būt dažādi un nepievēršot tam uzmanību varat nesaņemt to, ko vēlējāties. Pārsvara visu aizdevēju piedāvājumi atrodami te pat interneta vidē, līdz ar to ataršana un izpēte prasa vien pāris minūtes.

Aizņemieties atbildīgi un sekojiet līdzi savai finansiālajai situācijai!

Comments are closed.

Post Navigation