Kad auto trūkst OCTA polise, problēmas var būt lielas

Ne velti ik pa laikam iespējams dzirdēt jautājumu par to, kur pieejami augstvērtīgi apdrošināšanas pakalpojumi par patīkamām cenām. Gribi rast atbildi uz šo jautājumu? Nāc uz iizi.lv.

OCTA – apdrošināšana, no kuras motorizētu transportlīdzekļu īpašniekiem nav iespējams izvairīties

OCTA polise ir obligāta katram motorizētam, satiksmē esošam transporta līdzeklim, tāpēc tā pieejama daudzviet, tajā skaitā mājaslapā iizi.lv. Nonākot ceļu satiksmes negadījumā jeb CSN, attiecīgā negadījuma izraisītāja OCTA apdrošinātājs sedz likumā noteiktos zaudējumus cietušajiem, kuri nav atzīstami par vainīgiem negadījuma izraisīšanā. OCTA atlīdzina nodarīto kaitējumu ne vien mantām, bet arī personām. OCTA apdrošināšanas maksimālā izsniedzamā summa sasniedz piecus miljonus eiro (zaudējumiem, kas nodarīti personai), bet mantiskajiem zaudējumiem attiecīgā robeža sasniedz vienu miljonu eiro. Vairāk uzzini te!

KASKO polise garantē kompensāciju dažāda rakstura situācijās

Auto sabojāt var dažādi no Tevis neatkarīgi apstākļi, teiksim, vētrā lūztošs koks. Šādās un daudzās citās līdzīgās situācijās segt radušos zaudējumus piedāvā KASKO apdrošināšana, kas pieejama dažādās variācijās pie vairākiem uzņēmumiem. KASKO, atšķirībā no OCTA, ir brīvprātīga, taču tā sevī ietver ievērojami plašāku to situāciju skaitu, kad par zaudējumiem tiek saņemta kompensācija. KASKO var tikt pieteikta arī vietnē iizi.lv.

Iizi.lv – tās ir vairākas priekšrocības jebkuram klientam

Ienākot mājaslapā iizi.lv, uzreiz iespējams saprast, ka attiecīgais uzņēmums rūpējas par savu klientūru, jo uzreiz vari ne vien piesacīties vajadzīgajam apdrošināšanas veidam, bet arī iegūt dažāda veida informāciju par katru no pakalpojuma veidiem. Turklāt Iizi.lv savus pakalpojumus sniedz ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumu vadītājiem, tāpēc, ja tiek meklēta vieta, kur pieejami kvalitatīvi un daudzvedīgi apdrošināšanas pakalpojumi, Iizi.lv ir tieši tas, kas vajadzīgs.

KASKO kalkulators ļauj vienkārši uzzināt izdevīgākos piedāvājumus

KASKO kalkulators ievērojami atvieglos atbilstošākās apdrošināšanas atrašanu. Lai izmantotu kalkulatoru, nepieciešams pavisam neilgs laika sprīdis, ievadot nozīmīgāko informāciju par automašīnu, teiksim, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, un, analizējot attiecīgo informāciju, KASKO kalkulators būtiski atvieglos pareizā lēmuma pieņemšanu. Iizi.lv pieejamais KASKO kalkulators vienkārši saprotams ikvienam tā izmantotājam neatkarīgi no vecuma, tādēļ to izmanto plašs cilvēku skaits.

OCTA polise ir obligāta, un ja attiecīgā prasība netiek ievērota, saņemsi sodu divu soda punktu un 85 līdz 120 eiro apmērā. Vēl sliktāka situācija, ja ar auto, kam nav OCTA polise, tiek izraisīts CSN – kompensācijas šādos gadījumos segt vajadzēs auto vadītājam. Ņemot vērā, ka OCTA polise maksā dažus desmitus eiro gadā, daudz prātīgāka darbība ir tās iegādāšanās.

Nepieciešama apdrošināšana? Dodies uz iizi.lv, lai atrastu piemērotākos piedāvājumus!

 

Comments are closed.

Post Navigation