KĀPĒC ĀTRAIS KREDĪTS IEMANTOJIS TIK LIELU POPULARITĀTI?

ātrs kredīts internetā viasms.lvGadījumos, ja esi nolūkojis kādu sen kārotu preci, nepieciešama nauda steidzama ārsta apmeklējuma apmaksai vai jebkurā citā situācijā, kad līdz algai, stipendijai vai citiem ieņēmumiem nepieciešami papildus naudas līdzekļi – izmanto izdevību un saņem naudu savā kontā vien dažās minūtēs.

Naudas kredīts tiek izsniegts jau dažās minūtēs pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās process norisinās internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums tiek iestādes darba laikā! Turklāt, arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no dažiem soļiem, –  ātrs kredīts internetā ir pieejams tad, ja klients ir reģistrējies pie kāda no aizdevējiem, tāpēc: 1) Klientam jāreģistrējas kreditora mājas lapā. Ir vienkārši jāaizpilda reģistrācijas forma, tas var aizņemt labi ja 2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un pārskaitot no sava bankas konta 0.01 EUR uz kreditora kontu, tādā veidā apstiptinot savu bankas kontu). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izdomā cik lielu aizdevumu vēlas saņemt un piesaka aizdevumu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un tad tikai jāgaida atbilde par kredīta piešķiršanu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – jau 10 -15 minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

ĪSTERMIŅA NAUDAS KREDĪTS INTERNETĀ BEZ ĶĪLAS

Daudzu aizdevēju mājas lapu sākuma lapā tiek reklamēts pirmais kredīts bez maksas, iespēja pagarināt kredīta atmaksas datumu un citas priekšrocības. Tomēr jāuzsver tas, ka visās īstermiņa kredītu kompānijās tiek piedāvāts kredīts bez ķīlas. Tādējādi izdevums nav jānodrošina ar fizisku mantu vai īpašumu. Vairāki aizdevēji piedāvā saņemt naudu pat tad, ja personai ir nenomaksāts kredīts bankā vai pie citiem kreditoriem. Naudas aizdevumi internetā un sms kredīts pieejami, piem., pie ViaSMS!

Tā kā aizdevēju izvēle Latvijā ir pietiekami liela, pirms aizņemties var gadīties apjukt, tieši tāpēc vienmēr vērts izvirzīt galvenās prioritātes. Piem., var izmantot internetā pieejamās aizdevēju salīdzināšanas tabulas un vienuviet redzēt, kādas summas var aizņemties (200, 300, 400, 500 euro vai vēl vairāk), kur ir pieņemams atmaksās termiņš, kur izdevīgākie procenti. Ne mazāk svarīgi ir arī aizņemšanās aizņemšanās nosacījumi, piem.,  aizņemšanās vecums un tas, vai vajadzīgi dokumenti, kas apliecina ienākumus.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ PROCENTU MAKSĀJUMIEM

Situācijā, kad nepieciešams aizņemties naudu, tad, protams, jebkurš meklēs sev izdevīgāko un labāko variantu. Šī iemesla dēļ kreditori, mēģinot piesaistīt klientus, piedāvā saņemt bezprocentu kredītu jeb pirmo kredītu bez maksas. Tas nozīmē, ka, aizņemoties kādā no kredītiestādēm (pirmo reizi), tiek izsniegts naudas aizdevums bez komisijas un procentu maksas. Kad pienāks kredīta atmaksas laiks, kredītņēmējam jāatgriež tieši tik lielu summa, cik aizņemoties.

KREDĪTA ATMAKSAS ATLIKŠANA

Aizņemoties internetā kredītņēmējam ir pieejama vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja atlikt kredīta atmaksas termiņu. Ikviens var ērti atlikt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām un dažos gadījumos pat vēl ilgāk, piem., 45 dienām! Piem., ViaSMS dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atlikt aizdevuma atmaksu parasti var speciālā kalkulatorā – atliek tikai atzīmēt savas aizdevuma summas ciparu un kalkulatorā varēs redzēt komisijas maksu par aizdevuma atmaksas pagarināšanu uz paša izvēlēto dienu skaitu.

Comments are closed.

Post Navigation