KAS JĀDARA, LAI AIZŅEMTOS INTERNETĀ

vivus.lvNevienam nepatīk domāt par to, kur iegūt papildus naudu brīžos, kad tas patiesi nepieciešams. Pastāv dažādas iespējas, vai nu tā būtu aizņemšanās no kāda, bet tik pat labi – kredīts internetā. Kredīts internetā pieejams jau dažu minūšu laikā un, lai pieteiktos, vajadzīgs piereģistrēties un kredīta kalkulatorā norādīt nepieciešamo naudas summu.

Tas, kas mudina aizņemties ir fakts, ka jaunajiem klientiem pirmajā reizē ir pieejams aizdevums bez procentu maksas. Lai gan pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas pastāvīgajiem klientiem, tas tomēr ir aizdevums bez procentu maksas. Kad pirmais aizdevums atmaksāts, klientam tiek palielināts kredītlimits un tas ir tiesīgs saņemt prāvāku naudas summu. Savukārt, piem., pie Vivus.lv kredītlimits katram klientam tiek noteikts individuāli, un kredītlimitu iespējams uzzināt, reģistrējoties vai ielogojoties lietotāja profilā Vivus.lv mājas lapā.

Runājot par pārējiem nosacījumiem, visbiežāk ir tā, ka pie viena aizdevēja klients var iegūt tikai vienu aizdevumu. Proti, ka vienlaicīgi nav iespējams saņemt divus kredītus. Bet, piem., pie Vivus.lv klienta aizdevums var tikt palielināts, paņemot atkārtoti aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros. Lai palielinātu aizdevuma apjomu, klientam ir jāieiet savā profilā un kredīta kalkulatorā jāpiesaka papildus aizdevums jeb papildus vajadzīgā summa.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vienkārši atliek tikai piereģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā tikai jāpiesaka aizdevums un aizņemšanās termiņš. Reģistrēšanās process prasa vien dažas minūtes laika un, ja dati norādīti pareizi, aizdevums var tikt pieteikts bez problēmām. Vēl ērtāks process ir aizņemoties ar SMS starpniecību. Šādā gadījumā lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar tas arī viss, lai aizdevums būtu tikai vienas SMS attālumā.

IZVĒLIES PATS, KAD AIZŅEMTIES

Nav noslēpums, ka, kad runa iet par naudu, nav laika gaidīt, līdz to saņems. Tikmēr aizdevums var tikt atgriezts gan caur internetbanku, gan tirdzniecības vietās visā Latvijā, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja noteikumiem.

Aizņemoties liela nozīme ir arī psiholoģiskajam faktoram, jo kredīts internetā nozīmē, ka klients visu kontrolē. Piem., pie jau minētā Vivus.lv – ja paņemtais aizdevums ir par mazu, iespējams aizņemties papildus summu, ko nevar izdarīt pie citiem aizdevējiem.

Comments are closed.

Post Navigation