Ko darīt, ja vajadzīga vieta konferenču rīkošanai?

Neatkarīgi no tā,vai Jums nepieciešams numuriņš viesnīcā, veldzējoša atpūta vai zāle, kur rīkot konferenci, „Baltvilla” būs lieliska izvēle. Kā arī – viss vajadzīgais tiek piedāvāts ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

Konferences nevar norisināties, ja nav noīrētas konferenču telpas. Tieši tāpēc viesnīca „Baltvilla” sniedz iespēju nomāt mājīgas, daudzfunkcionālas konferenču telpas ar visu nepieciešamo aprīkojumu un tehniku. Ņemot vērā to, ka telpas pieejamas ar vairākiem izmēriem un transformācijas iespējām, viesnīcā var norisināties ļoti plaša spektra konferences – atvērtās diskusijas, lekcijas ar klases tipa iekārtojumu, svētku atzīmēšana ar furšeta tipa galdiem un krēsliem zāles sānos u.c. Šo iemeslu pēc konferenču telpas šajā viesnīcā izmanto arvien lielāks cilvēku skaits.

KONFERENCES IESPĒJAMS PADARĪT PAR ĪPAŠĀM AR KVALITATĪVU SERVISU

Nozīmīgi arī, kur ir konferences norises vieta. Šādā ziņā „Baltvilla” noteikti jāpiemin kā ļoti atbilstoša vieta, kur organizēt konferences – tā patiešām tuvu Rīgai, bet tās apkārtne ir patiešām daiļa ar priežu audzēm un apkārt esošo mieru. Papildus konferences telpai tiek piedāvātās arī izsmalcinātās uzkodas un iespēja konferences apmeklētājiem relaksēties spa, trenažieru zālē vai kādā no četrzvaigžņu numuriņiem. Un, pats par sevi saprotams, ka gan konferences zāles, gan pārējās telpas sevī ietver ērtas mēbeles un mūsdienīgas tehnoloģijas.

JŪSU LABSAJŪTAI — SPA PIEDĀVĀJUMI

Ja pēc darba dienas gribat ļauties patīkamām izjūtām, Jums jāizmanto „Baltvillas” daudzveidīgie spa piedāvājumi. Ņemot vērā klientu dažādās vēlmes, izstrādāti dažādu veidu spa piedāvājumi – spa sejai, ķermenim, spa rituāli un masāžas, spa diviem un spa vīriešiem. Tādējādi piemēroti spa piedāvājumi viesnīcā pieejami jebkuram, kurš vēlas piedzīvot nesteidzīgu un relaksējošu atpūtu. Jūsu uzdevums ir saprast, kādi spa piedāvājumi varētu patikt tieši Jums un jāapmeklē viesnīca – par pārējo parūpēsies mūsu profesionālie darbinieki.

KONFERENČU NORISEI JĀĪRĒ KONFERENČU ZĀLES

Nevar noliegt – konferenču zāles ir nozīmīgākā komponente pasākuma norisē. „Baltvilla” konferenču zāles sevī ietver dažādas priekšrocības – tajās ir dabiskais apgaismojums, pateicoties apjomīgajiem logiem ar skatu uz priežu silu; konferenču zāles ietver sevī gan modernāko tehniku, gan mēbeles; pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta. Kā arī – konferenču zāles ieturētas mūsdienīgā dizainā, kas rada darba vides noskaņu, tādējādi ļaujot koncentrēties pildāmajiem uzdevumiem. Ja vēlaties, pārtraukumos iespējams noorganizēt arī aktīvas atpūtas iespējas, piemēram, nūjošanas nodarbības.

Gan konferences zāli, gan dažādus spa pakalpojumus piedāvā „Baltvilla”. Vēlaties kādu no šiem piedāvājumiem izbaudīt? Piesakieties vietnē www.baltvilla.lv jau tūlīt!

Comments are closed.

Post Navigation