KOMPĀNIJA UAB “TVORA” – JŪSU PALĪGS SĒTAS IZVĒLĒ

tvora.lv žogi, sētas, vārtiTiem, kam būtisks ir sētas jautājums, ieskatieties žogu izgatavotāju “Tvora” sniegtos piedāvajumus. UAB Tvora ir uzņēmums, kas klientiem piedāvā kvalitatīvus un optimālus dārza sētu un klasiskas koka sētu risinājumus pēc jebkura klienta personīgajām vajadzībām. Mājaslapā Tvora.lv varēsiet atrast metāla, PVC jeb plastmasas, koka u.c. žogu opcijas, ko firmas speciālisti izveidos precīzi jūsu teritorijas apmēram un uzstādīs ērtā brīdī.

 Ja esat klasisku vērtību entuziasts, piemērots ir koka žogs, kas ļoti labi piestāvēs kā lauku teritorijas apvidū, tā arī pilsētvidē. Koka sētas tiek izgatavotas no Somijas priedes koksnes , kas garantēs ilgu ekspluatācijas laiku , un Vācijā ražotie speciālie koksnes pārklājumi garantēs koksnes izturību pret dažādiem vides apstākļiem un mitruma radītajām slimībām. Metāla žoga risinājums būs elegants un piešķirs īpašumam spilgtu izskatu. To ļoti labi var papildināt ar akmens žoga Gabioni elementiem.

Lauku teritorijas, ganību teritorijas iežogošanai būtu ieteicams ir jau Amerikā popularitāti ieguvušais plastmasas žogu risinājums. Tā ierīkošana ir samērā vienkārša, turklāt naudas izmaksas zemas. PVC sēta nepakļaujas laikapstākļu nelabvēlīgajai iedarbībai un var noturēt ļoti labu izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv mājaslapā varat izraudzīties arī lielu laukumu iežogojumus – metāla stiepļu žogus. Tie ir labi piemēroti teritorijas aizsargāšanai no dzīvniekiem un nepiederošām personām. atbilstošs variants meža norobežošanai.

“Tvora” ir specializējies ne tikai dārza un īpašuma žogu ražošanā, bet arī dažādu vārtu sistēmu izveidē un uzstādīšanā. Metāla vai koka konstrukciju veramie, automātiskie, bīdāmie vārti un vārtiņi pēc individuāliem klientu pieprasījumiem. Ja jums ir radušās neskaidrības par jūsu īpašumam labāko variantu, sazinieties ar Tvora profesonāļiem, rakstot jautājumu uz info@tvora.lv vai zvanot pa tālruni 6 788 1043. Speciālisti no “Tvora” piedāvās optimālāko iežogojuma risinājumu!

Apskaties kvalitatīvus mobīlos žogus pie Tvora!

Comments are closed.

Post Navigation