KONFERENČU TELPAS DAŽĀDA VEIDA KONFERENCĒM

Viesnīca „Baltvilla” ir daudzfunkcionāla – tajā atrodami ne vien numuriņi, bet arī konferenču telpas, kā arī viss nepieciešamais spa atpūtai. Tādēļ, ja vēlaties rīkot konferenci vai vienkārši labi pavadīt laiku, „Baltvilla” spēs piedāvāt visu vajadzīgo.

DAŽĀDU IEKĀRTOJUMU KONFERENČU TELPAS PIEEJAMAS VIESNĪCĀ „BALTVILLA”

Konferences nevar notikt bez piemērotas konferenču telpas. Tieši tādēļ „Baltvillā” iespējams nomāt izsmalcinātas un dažādi variējamas konferenču telpas, kurās atrodas piemērotas mēbeles, kā arī aprīkojums. Ņemot vērā to, ka telpas pieejamas ar vairākiem izmēriem un konfigurācijām, viesnīcā var tikt organizētas patiešām dažāda veida konferences – atvērtās diskusijas, lekcijas ar iekārtojumu teātra veidā, semināri ar „U” veidā izvietotiem galdiem un krēsliem utt. Tieši tāpēc konferenču telpas šajā viesnīcā nomā arvien biežāk.

 

KONFERENCES VAR PADARĪT PAR ĪPAŠĀM AR KVALITATĪVU SERVISU

Nozīme ir konferences norises teritorijai. Šajā ziņā „Baltvillas” viesnīca ir viena no atbilstošākajām vietām, kurā vadīt konferences – tā atrodas 15 km attālumā no Rīgas, bet tās apkārtne ir patiešām daiļa ar svaigo gaisu, kā arī apkārt esošo mieru. Papildus konferences zālei tiek piedāvātās arī gardas maltītes un iespēja konferences apmeklētājiem relaksēties spa, trenažieru zālē vai kādā no viesnīcas numuriņiem. Un, pašsaprotami, visas zāles, kur norit konferences, sevī ietver ērtas mēbeles un kvalitatīvas tehnoloģijas.

 

JŪSU ATPŪTAI — SPA PIEDĀVĀJUMI

Atpūsties no ikdienas rutīnas Jums noteikti palīdzēs viesnīcas daudzveidīgie spa piedāvājumi. Lai ikviens varētu izbaudīt sev piemērotāko atpūtas veidu, izstrādāti ļoti dažādi spa piedāvājumi, piemēram, spa sejai, ķermenim, spa rituāli un masāžas, spa pāriem un spa kungiem. Tādējādi tiek nodrošināts, ka piemēroti spa piedāvājumi „Baltvillā” pieejami katram cilvēkam ar vēlmi piedzīvot patīkamas sajūtas. Jums tikai jāizvēlas, kurš vai kuri spa piedāvājumi Jums šķiet vispatīkamākie un jāierodas viesnīcā – par pārējo parūpēsies spa speciālisti.

 

KONFERENČU ZĀLES — SPECIĀLI PIELĀGOTA TELPA KONKRĒTIEM MĒRĶIEM

Nav iespējams noliegt – konferenču zāles ir nozīmīgākā konferenču sastāvdaļa. „Baltvilla” konferenču zāles sniedz dažādus plusus – šajās telpās ir dabiskais apgaismojums, pateicoties plašajiem logiem ar skatu uz priežu audzi; konferenču zāles aprīkotas ar visu vajadzīgo aprīkojumu; pie ēkas atrodas bezmaksas autostāvvieta. Turklāt konferenču zāles,pateicoties to modernajam un skaistajam dizainam, ļauj pilnībā koncentrēties uz veicamajiem uzdevumiem. Bet pārtraukumus iespējams izmantot lietderīgi, baudot gardas pusdienas vai nododoties sportiskām aktivitātēm.

 

Gan konferences telpu, gan dažādas spa procedūras piedāvā viesnīca „Baltvilla”. Gribat kādu no šiem piedāvājumiem izmantot? Piesakieties mājaslapā www.baltvilla.lv jau tagad!

 

Comments are closed.

Post Navigation