KONFERENČU ZĀLES DAŽĀDAM DALĪBNIEKU SKAITAM

Ja vēlaties pavadīt lielisku nedēļas nogali mūsdienīgā viesnīcā gleznainā vietā pašā ezera krastā, viesnīca Baltvilla būs pareiza izvēle! Viesnīca Baltvilla – tas ir kas vairāk par jauku vietu, kur lieliski atpūsties vienatnē, ar ģimeni, draugu lokā. Viesnīcā ir pieejami lieliskas pastaigas, skaistumkopšanas pakalpojumi, konferenču zāles, Baltvilla restorāns. Mūsu viesnīcā varēsit parūpēties arī par savu veselību – rehabilitācijas centrs piedāvā tādus pakalpojumus kā ergoterapija, sāls terapija, fizioterapija, sporta nodarbības.

Viesnīca Baltvilla nodrošina modernas un ar visu nepieciešamo tehniku apgādātas konferenču zāles dažādu pasākumu sarīkošanai. Konferenču zāles ir piemērotas gan lieliem, gan nelieliem sarīkojumiem ar atšķirīgu dalībnieku daudzumu. Viesnīcā ir 3 konferenču zāles – Dzeltenā zāle, Zaļā zāle, Oranžā zāle, ikvienā no tām būs iespējams uzņemt atšķirīgu pasākumu dalībnieku skaitu. Mūsu piedāvātās pasāmkumu un konferenču rīkošanas iespējas ir ļoti noderīgas gan uzņēmumiem, gan organizācijām semināru un konferenču rīkošanai.

MŪSU REHABILITĀCIJAS CENTRS ĻAUS PARŪPĒTIES PAR VESELĪBU!

Viesnīcā veiksmīgi darbojas rehabilitācijas centrs, kurā apmeklētājiem tiek piedāvāts plašs pakalpojumu spektrs – fizikālās terapijas procedūras, fizioterapija, ārstnieciskā masāža un daudz kas cits kā bērniem, tā arī viņu vecākiem. Rehabilitācijas centrs rūpējas arī par veselības profilaksi, tāpēc tajā tiek organizētas sporta nodarbības, piemēram, pilates, aerobika, topošo māmiņu vingrošana, joga iesācējiem. Tomēr viesnīca Baltvilla – tā nav tikai viesu uzņemšana vai rehabilitācijas centrs, šeit pieejamas arī skaistumkopšanas kabinets, Baltvilla restorāns, konferenču zāles.

FIZIOTERAPIJA JŪSU VESELĪBAS STIPRINĀŠANAI

Fizioterapija sekmīgi ārstē kaites, kas saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, saišu, muskuļu un locītavu problēmām. Fizioterapija ir nozīmīga pie sirds, asinsvadu slimībām un plaušu saslimšanām, lai normalizētu elpošanu, līdzsvarotu sirds darbību un atjaunotu cilvēka fizisko izturību. Fizioterapija, kuru Jums sniedz viesnīca Baltvilla, līdzēs Jums mazināt ikdienā izveidojušos muskuļu un saišu saspringumu, ļaujot izvairīties no sāpēm, diskomforta un locītavu problēmām. Mūsu piedāvātā fizioterapija nodrošina arī tādus retāk sastopamus terapijas veidus kā slinga terapija, motomed kustību terapija, tredmils. Pie mums tiek piedāvāta fizioterapija arī bērniem.

BALTVILLA RESTORĀNS – VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM NIANSĒM

Viesnīca Baltvilla Jums ļaus ne vien atpūsties, bet arī baudīt gardu maltīti, jo Baltvilla restorāns gatavo gardas vakariņas, pusdienas un brokastis. Baltvilla restorāns ir paredzēts ne tikai viesnīcas viesiem, bet arī dažādiem pasākumiem – šeit iespējams organizēt pasākumus, dažādus vakarus, kāzas, banketus.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS BALTEZERA KRASTĀ

Ja vēlaties atpūsties, parūpēties par savu veselību vai sarīkot lietišķu tikšanos netālu no Rīgas, izvēlieties mūsu viesnīcas pakalpojumus! Viesnīca Baltvilla – veselības centrs, restorāns, pilnībā aprīkotas konferenču un semināru zāles, mājīgi numuriņi ezera malā. Apmeklējiet www.baltvilla.lv un uzziniet visu par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem!

Comments are closed.

Post Navigation