KONFERENČU ZĀLES KONFERENCĒM UN SEMINĀRIEM

Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā sniedz daudzveidīgus pakalpojumus ikvienam – viesnīcā pieejami ne vien mūsdienīgi iekārtoti numuri, bet arī sporta centrs, spa pakalpojumi, konferenču zāles, Baltvilla restorāns. Viesnīcas viesiem un citiem apmeklētājiem pieejams arī rehabilitācijas centrs, kurā pieejami fizioterapija, ārstnieciskās masāžas, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi. Viesnīca Baltvilla gaida Jūs!

Vēlaties īstenot darbinieku apmācību klusā vietā netālu no galvaspilsētas? Viesnīca Baltvilla būs pareizā izvēle!. Mūsu viesnīcas konferenču zāles ļauj sarīkot dažāda līmeņa pasākumus ar atšķirīgu dalībnieku daudzumu. Viesnīcas konferenču zāles nodrošinātas ar ļoti labu video un audio tehniku, gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu, tās var pieskaņo dažādiem galdu, krēslu izvietojumam. Pie mums Jūs varēsiet strādāt ļoti iedvesmojošā darba vidē, jo visas konferenču zāles ir ar dabisko apgaismojumu, ko nodrošina liela izmēra logi ar skatu uz priežu audzi. Apskatīties telpas konferencēm vari mājaslapā!

REHABILITĀCIJAS CENTRS GAN BĒRNIEM, GAN PIEAUGUŠAJIEM

Viesnīcā atvērts rehabilitācijas centrs, kurā apmeklētājiem tiek piedāvāts plašs pakalpojumu spektrs – fizikālās terapijas procedūras, fizioterapija, ārstnieciskā masāža un daudz kas cits kā bērniem, tā viņu vecākiem. Rehabilitācijas centrs aicina pievērst uzmanību arī veselības profilaksei, tādēļ tajā tiek piedāvātas sporta nodarbības, par piemēru, aerobika, pilates, joga iesācējiem, topošo māmiņu vingrošana. Rehabilitācijas centrs, kuru piedāvā viesnīca Baltvilla, ir daļa no kopējā piedāvājuma, kurā ietilpst arī Baltvilla restorāns un konferenču zāles.

FIZIOTERAPIJA VESELĪBAS PROFILAKSEI UN UZLABOŠANAI

Fizioterapija palīdz izārstēt kaites, kas ir saistītas ar kaulu, saišu, muskuļu un locītavu problēmām. Fizioterapija ir būtiska pie plaušu saslimšanām un sirds un asinsvadu slimībām, lai atjaunotu cilvēka fizisko izturību, normalizētu elpošanu un līdzsvarotu sirds darbību. Fizioterapija, kuru Jums organizē viesnīca Baltvilla, palīdzēs Jums mazināt ikdienas straujajā ritmā izveidojušos saišu un muskuļu saspringumu, ļaujot tikt vaļā no diskomforta, sāpēm un locītavu problēmām. Mūsu sniegtā fizioterapija paredz arī tādas terapijas kā slinga terapija, tredmils, motomed kustību terapija. Pie mums pieejama fizioterapija arī bērniem.

BALTVILLA RESTORĀNS – VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM NIANSĒM

Viesnīca Baltvilla apmeklētājiem piedāvā ne vien atpūsties, bet arī baudīt gardu maltīti, jo Baltvilla restorāns gatavo gardas pusdienas, brokastis un vakariņas. Baltvilla restorāns ir der ne vien maltītes ieturēšanai, bet arī daudzveidīgiem pasākumiem – šeit var organizēt pasākumus, banketus, dažādus vakarus, kāzas.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS ATPŪTAS IESPĒJAS RĪGAS TUVUMĀ

Ja vēlaties atpūsties, parūpēties par savu veselību vai sarīkot lietišķu tikšanos netālu no galvaspilsētas, izvēlieties mūsu viesnīcas pakalpojumus! Viesnīca Baltvilla – veselības centrs, pilnībā aprīkotas konferenču un semināru zāles, mājīgi numuriņi, restorāns Baltezera krastā. Apmeklējiet www.baltvilla.lv un iegūstiet visu informāciju par mūsu pakalpojumiem!

Comments are closed.

Post Navigation