Kur īrēt teltis, krēslus, skatuves? Bez šaubām — pie Akurats.lv!

telts nomaAkurats.lv nodarbojas ar telšu iznomāšanu Baltijas valstīs. Iespējams, ka nav sanācis par to dzirdēt līdz šim, bet uzņēmumu labi spēj raksturot attiecīgie sadarbības partneri. Baltic Beach Party, Rīgas Svētki, Dziesmusvētki — šo pasākumu veidotāji izvēlējušies Akurats.lv piedāvātās iespējas, turklāt to klāstā esošos risinājumus iespējams ieraudzīt arī dažādās sporta spēlēs, kāzās, pilsētu svētkos, koncertos un citos sarīkojumos.

Telts noma jebkura veida pasākumiem

Ja jūs interesē telts noma, noteikti jāzina, ka uzņēmuma piedāvājumā atradīsiet vairākus telšu veidus. Mazākās no tām ir trīs M platas un tikpat garas, apjomīgākās toties sasniedz 1500 kvadrātmetru platību. Turklāt telts noma sevī ietver iespējamību attiecīgo telti aprīkot ar dažādām papildus ekstrām, piemēram, ieklājot grīdu, uzstādot sienas (ar vai bez logiem), ievietojot krēslus un/vai galdus, kā arī ierīkojot lampas apsildei un apgaismei. Telts noma nozīmē arī iekļautu telts piegādi, montāžu, demontāžu un aizgādāšanu.

Piedāvājumā arī krēslu noma

Cilvēkiem, kuriem vajadzīga krēslu noma, tiek piedāvāti vienkārši, viegli pārnēsājami, melnas krāsas krēsli plaša profila pasākumiem, banketu krēsli, pateicoties mīkstajiem materiāliem, būs ērtāki ilgstošai sēdēšanai, kā arī bāra krēsli, kuri iederēsies bāra un kafejnīcu kopējā estētikā. Krēslu noma piedāvā nomāt arī klubkrēslus. Kā arī, ja krēslu noma tiks izmantota uzņēmuma Akurāts ietvaros, tiek piedāvāta krēslu atvešana, uzstādīšana un novākšana, ja to vēlaties.

Apsildīšanu spēj nodrošināt gāzes sildītāji

Sarīkojumi, kuri notiek ārā, nereti cilvēkiem liek salt, taču siltumu šādos gadījumos nodrošinās gāzes sildītāji. Tos izmantojot, jāzina, ka gāzes sildītāji ar siltumu spēj apgādāt 20m2 lielu teritoriju (viens sildītājs), un tas patērē propāna gāzi. Maksimālajā režīmā 27 litru gāzes balons ar siltumu nodrošinās desmit h, tādējādi gāzes sildītāji minami kā ļoti ērts veids, kā nodrošināt siltumu.

Paredzēta uzstāšanās? Palīdzēs saliekamā skatuve

Gadījumos, kad ieplānots pasākums, kurā norisināsies uzstāšanās, performances vai priekšnesumi, talkā nāks saliekamā skatuve.  Saliekamā skatuve tiek būvēta, izmantojot moduļus, kas ir 1x2m un 1x1m lieli, bet skatuves augstums virs zemes ir maināms, tādējādi skatuvju variantu skaits ir milzīgs. Turklāt balstu regulēšana nodrošina , ka saliekamā skatuve uzstādāma vietās, kuru reljefs nav taisns.

Kafejnīcām vai bāriem noderīgi būs bāra krēsli

Bāra krēsli ir ērti saliekami, tādēļ pēc to izmantošanas ir viegli saliekami un neaizņem daudz vietas, bet to dizains ir patīkams — gaišs rāmis komplektā ar tumši pelēku sēžamo daļu. Ja gribat rīkot sarīkojumu, kurā nepieciešama mājīga atmosfēra, bāra krēsli ir labākais variants.

Teltis — ļoti dažādas, bet kvalitatīvas

Teltis šajā uzņēmumā pieejamas dažādos vairantos. Atsevišķiem pasākumiem tiek piedāvātas atšķirīgas teltis, un iepazīties ar to raksturojumu var Akurats.lv, bet vērts zināt, ka teltis iespējams gan apsildīt, gan tajās ievietot grīdu, kā arī veikt vēl dažādus uzlabojumus.

Vairāk par teltīm uzzini šeit- http://akurats.lv/teltis/

Comments are closed.

Post Navigation