Kuru autoskolu izvēlēties? Autoprieks.lv

autoskolaVĒLATIES BŪT ATBILDĪGS UN PRASMĪGS AUTOVADĪTĀJS? AUTOSKOLA AUTOPRIEKS BŪS PAREIZĀ IZVĒLE!

Autoskola Autoprieks palīdzēs Jums piedzīvot pārvietošanās brīvību gan pilsētā, gan tālākos ceļos! Lai tas notiktu, jums vienīgi jānokārto CSDD eksāmens un jāsaņem, piemēram, B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Mūsu autoskolas Rīgā strādājošie pieredzējušie instruktori nodos jums savas zināšanas un pieredzi, lai šis pārbaudījums būtu veiksmīgs un jūs kļūtu par drošu satiksmes dalībnieku. Pirms būs noticis CSDD eksāmens jūsu iegūtās zināšanas līdzēs pārbaudīt CSDD tests. Mēs būsim noderīgi arī profesionāliem šoferiem, kuriem svarīga periodiskā apmācība (95 kods sertifikāts).

Kuru autoskolu izvēlēties? Autoprieks ir viens no autovadītāju apmācību tirgus līderiem, tādēļ tai nemitīgi jāattīstās un jāpaaugstina mācībspēku sagatavotība. Visu kategoriju – kā B kategorijas, tā arī citu, piemēram, profesionālo kategoriju (95 kods), transportlīzekļu vadītāju apmācība autoskolas Rīgā un citās Latvijas pilsētās izvietotajos mācību vietās  notiek atbilstoši mūsdienu metodēm un prasībām. Atgādinām, ka vadītāja apliecības ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95 kods) derīguma termiņš ir pieci gadi. Elastīgs autoskolas mācību nodarbību grafiks ļauj jaunajiem autovadītājiem ceļu satiksmes noteikumus un automašīnu vadīšanu apgūt, nekaitējot darbam un personiskajai dzīvei. Ar mūsu autoskolas Rīgā un citās pilsētās strādājošo pasniedzēju un instruktoru palīdzību CSDD eksāmens jums būs veiksmīgs un ļaus īstenot sapni par vadītāja apliecību. Par skolā apgūto jums palīdzēs pārliecināties www.autoprieks.lv atrodamais CSDD tests. Daudzas autoskolas Rīgā jaunajiem autovadītājiem piedāvā dažādas apmācību iespējas, tomēr autoskola Autoprieks ir starp tām, kas saviem audzēkņiem velta lielu personisku uzmanību, vairojot pārliecību par saviem spēkiem. Mūsu autoskola Autoprieks sniedz ne vien mācību plānā noteiktās zināšanas, bet ar savu pieredzējušu instruktoru un pasniedzēju palīdzību dod audzēkņiem iespēju saņemt praktiskus ieteikumus, kas lieti noderēs ne vien tad, kad būs CSDD eksāmens, bet galvenokārt dažādās negaidītās situācijās uz ceļa.

Autoskolas Autorpieks apmācību kurss piedāvā paralēli mācīties gan ceļu satiksmes noteikumus, gan automašīnas vadīšanu, tādēļ jaunās zināšanas un iemaņas uzreiz var pielietot praksē, vai pārbaudīt, piemēram, autoskolas mājas lapā www.autoprieks.lv, kur tiek piedāvāts CSDD tests. CSDD tests ir lieliska iespēja pirms tiek kārtots CSDD eksāmens pārliecināties par apgūtajām zināšanām, kā arī vajadzības gadījumā tās uzlabot. Mūsu autoskola Autoprieks ir pārliecināta, ka sevišķas rūpes par katru skolas audzēkni un skolas pasniedzēju augstā kvalifikācija ļaus nonākt pie gaidītā rezultāta, sekmīgi nokārtojot CSDD eksāmenu vai saņemot 95 kods sertifikātu. Mūsu autoskolas neapšaubāma priekšrocība ir moderns autoparks – braukšanas apmācība tiek veikta tikai ar tādām automašīnām, kuras nav ekspluatētas vairāk par pieciem gadiem. Ne visas autoskolas Rīgā saviem audzēkņiem sagādājušas šādus apstākļus. Vēl kāda būtiska nianse – braukšanas apmācību piedāvājam veikt ar tādu vai līdzīgu automašīnu, kāda jums ir vai kādu esat iecerējis iegūt.

Autoskolas Rīgā un citur Latvijā – Autoprieks apmācības pieejamas ne vien galvaspilsētā, bet arī citās Latvijas lielākajās pilsētās, piemēram, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā. Autoskolas nodarbību vietas izvietotas pilsētu centrā vai arī mikrorajonos netālu no sabiedriskā transporta, tādēļ ir ērti sasniedzamas. CSDD eksāmens A, B, C, D kategorijas un 95 kods vadītāja tiesību saņemšanai būs veiksmīgs, ja tam gatavosieties autoskolā Autoprieks. Nodrošinām arī profesionālo transportlīdzekļu vadītāju periodisko apmācību sertifikāta (95 kods) saņemšanai. Kursiem aicinām pierakstīties mūsu mājas lapā www.autoprieks.lv, kurā, starp citu, brīvi pieejams CSDD tests, kas palīdzēs noteikt jūsu zināšanu pašreizējo līmeni. Autoskola Autoprieks – viena no vadošajām autovadītāju sagatavošanas iestādēm!

 

 

Comments are closed.

Post Navigation