Kvalitatīvi auto akumulatori

akumulatoriAutomašīnas dod ne vien brīvību, bet prasa arī zināmas pūles. Riepu maiņa, akumulatori, eļļas ..tā ir tikai daļa no nepieciešamā. Un tādam nolūkam jāatrod labs riepu serviss. Ja vēlies  augstvērtīgus pakalpojumus, laba izvēle būs riepu serviss Pirelli Key Point.

Riepu serviss Pirelli Key Point būs piemērota izvēle arī tad, ja nepieciešami auto akumulatori. Arī akumulatori ērti atrodami mājaslapā, ērti lietojamā meklētājā. Atzīmējot nepieciešamos kritērijus, tiks atlasīti tiem atbilstošie akumulatori. Turpat ērti var iepazīties ar parametriem, kā arī to vai konkrētie auto akumulatori ir pieejami noliktavā.

Ja nepieciešama riepu maiņa, tai pieteikties vienkārši iespējams mājaslapā pkp.lv. Lai to izdarītu, jāatrod tuvākais Pirelli Key Point riepu serviss, jāizvēlas vēlamais datums un laiks, kad riepu maiņa tiks veikta, kā arī jānorāda informācija par to, kāda ir automašīnas marka, reģistrācijas numurs, kāda veida riepas vajadzīgas (līdzi būs savas riepas vai plāno iegādāties jaunas riepas), kā arī kontaktinformācija.

Riepu maiņa var būt nepieciešama vairākos gadījumos. Piemēram, ja vecajām riepām konstatēts nodilums. Tāpat Latvijas Valsts likumdošana nosaka, ka no 1. decembra līdz 1. martam automašīnām, kas pārvietojas pa koplietošanas ceļiem, obligāti jābūt aprīkotām ar ziemas riepām, tātad vajadzīga riepu maiņa . Tomēr PKP riepu speciālisti rekomendē izvērtēt un ņemt vērā arī laikapstākļus.

NEPIECIEŠAMAS JAUNAS RIEPAS? PIRELLI KEY POINT SERVISĀ BŪS, KO IZVĒLĒTIES

Riepu serviss piedāvā kvalitatīvas ziemas, vasaras riepas, kā arī vissezonas riepas no populārākajiem ražotājiem! Turklāt tiek nodrošināta arī labākās cenas garantija. Tas nozīmē – ja nepieciešamās riepas kādā citā vietā redzi par izdevīgākām cenām, sazinies ar Pirelli Key Point un , iespējams riepas saņemsi vēl lētāk! Pirelli Key Point riepu centros var iegādāties arī visu veidu moto riepas no slaveniem pasaules ražotājiem – Pirelli, Metzeler, Sava, Dunlop un Bridgestone. Izvēlei augstākas kvalitātes riepas visiem moto segmentiem.

Servisa piedāvājumā ne vien auto akumulatori, bet arī akumulatori kravas automašīnām, smagajai tehnkai, moto tehnikai un agro tehnikai. Lai pareizi tiktu izvēlēti auto akumulatori, nepieciešami automašīnas tehniskie parametri, piemēram, automašīnas marka un modelis, dzinēja kapacitāte un veids, kā arī citi parametri. Akumulatori – tā ir automašīnas sirds. Ļauj par to rūpēties profesionāļiem ar vairāk kā 20 gadu pieredzi!

UZTICAMĪBA UN KVALITĀTE

Iecienītāko ražotāju riepas un auto akumulatori, riepu testi, ekspertu viedokļi un rekomendācijas – ienāc www.pkp.lv un savu automašīnu uztici profesionāļiem!

Saņemot būtisku informāciju un aktualitātes par auto industrijas novitātēm, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, apmeklējot mācību seminārus, kurus organizē pasaules riepu, disku un akumulatoru ražotāju pārstāvji, Key Point speciālisti sniedz klientiem teicamas kvalitātes pakalpojumus.

Aplūko arī plašo vasaras riepu klāstu-http://www.pkp.lv/vasaras-riepas/!

Comments are closed.

Post Navigation