KVALITATĪVI KRŪMĀJI, ROŽU STĀDI, KĀ ARĪ SĪPOLPUĶES NO PIEGĀDĀTĀJA BAKKER

sēklasJa pavasaris jums saistās ar dārzkopības sezonas atklāšanu , pilnīgi noteikti nepieciešams savlaicīgi iegādāties izejmateriālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv dod iespēju iegādāties augstvērtīgas puķu un dārzeņu sēklas, rožu stādus, koku un krūmu stādus, garšaugu sēklas par izdevīgām un ērtiem pasūtījuma saņemšanas nosacījumiem. Lai jūsu dārzs šosezon ziedētu košās krāsās, veiciet pasūtījumu laicīgi.

Viens no Bakker-Holland.lv dārzkopības kataloga produktiem ir iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes ir stādāmas dobēs vai puķu kastēs uz balkona, terases vai pa tiešo dārzā, jo to pilnbriedumā dārzs gūs spilgtas krāsas un burvīgu atmosfēru. Tibetas pundurorhidejas, hipeastri, nokarenās begonijas, anemones, kallas un daudzas citas sīpolpuķes var atrast Bakker katalogā. Augu kopšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas, tikai atliek noskaidrot par to augsnes prasībām un ziedēšanas laiku.

 Bakker katalogā atradīsiet rožu stādi – lielziedu, krūmu, dzīvžogu rozes un citas -, tās piestāvēs gan mazā pagalmā, gan lielākās saimniecībās. Vīteņrozes ļoti labi piemērotas stādīšanai pie lapenes vai mūra sienas. Savukārt lielziedu rozes samērā labi varēs izcelt puķu dobēs. Visiem Bakker rožu stādiem ir piecu gadu garantija, kas apliecina stādu kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Interneta veikala dārzkopības katalogā atrodams arī plašais dārzeņu un puķu sēklas, garšaugu un augļu sēklas sortiments no Bakker. Lai jūsu mazdārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, pasūtiet vitamīniem bagātīgās meža zemenes – to sēklas, tās var audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Sēklu sadaļā varēsiet iegādāties arī eksotiskāku augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Ja jums patīk dārzkopības eksperimenti un vienlaikus esat prasmīgs konditors, siltumnīcā diezgan labi iederēsies kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir gan labs vitamīnu avots, gan varēs lietot augļu salātos un desertos. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – dārzkopībā noderēs!

Lai pagalmā un dārzā izveidotu zaļas nokrāsas, ieskatieties koku un krūmu sadaļā. Tie ne vien aizsegs pagalmu no svešiem skatiem, bet tāpat arī dos dārzam teicamu struktūru un būs noderīgi ēnas veidošanai. Hortenzijas, ogulāji, augļu koki (bumbieri, ķirsis, ābele) un vēl citi stādi dārzkopjiem par prieku!

Bakker dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Izraugieties savam dārzam atbilstošāko un iegādājieties laikus, lai jau sezonā varētu izbaudīt skaista un kopta dārza atmosfēru. Bakker mājaslapā varēsiet sameklēt praktiskus dārza darbu padomus krūmu un koku stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru un citas rekomendācijas.

Comments are closed.

Post Navigation