LABĀKĀS KANVAS IEGĀDĀJIES CANVASWAY.COM

kanvasIkvienas telpas interjeram īpašu noskaņu noteikti piešķirs gaumīga kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas izmantojot speciālas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu kalpošanu. Kanvas tiek uzvilktas uz dažāda izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir ērti piestiprināmi pie sienas.
Kanva var ne tikai papildināt interjeru, bet arī kļūt par labu dāvanu svētkos! Viena no iespējām iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com piedāvājumā ne tikai jau gatavas kanvas, bet arī iespēja tās pasūtīt individuāli.
Vēlotos pasūtīt kanvu, svarīgs jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa.

Visvienkāršāk konkrētās kanvas izmaksas var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com .
Vēlies uzdāvināt kanvu, bet nevari izvēlēties piemērotāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja kartes saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam patīk vislabāk.
Pēc dāvanas kartes apmaksas, gaviļnieks to saņems elektroniski – savā e-pastā. Tajā būs norādīts unikālais dāvanu kartes numurs, kurš noteikti būs jānorāda, kad dāvanu kartes saņēmējs izlems to izmantot.

Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas garantē to, ka tā būs piesātināta un koša arī vairākus gadus pēc tās radīšanas.

Jāpiemin arī, ka kanva pēc apdrukāšanas tiek apstrādāta ar speciālu aizsarglaku, kas aizsargā no putekļiem un UV starojuma. Tādā veidā kanva ir viegli kopjama un ilgāk saglabā savu kvalitāti.
Kanvas gleznas top izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Savukārt to piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izgatavošanas laikam, kanva var kļūt par efektīvu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.

Iepriecini sevi un pārsteidz viesus ar brīnišķīgu kanvas gleznu no canvasway.com.

Comments are closed.

Post Navigation