Labākās koka un akmens sētas!

tvora.lv setas zogiLai aizsargātu māju no svešiem viesiem un īstenotu privātu teritoriju, to var īstenot ar dzīvesvietai un apkārtējai videi piestāvošu žogu.  Sētas tiek izveidotas precīzi pēc individuāla pieprasījuma, jo tie ir ļoti lielā krāsu spektrā un pēc lieluma pārveidojami pasūtītāja vēlmēm.

Visklasiskākais risinājums teritorijas ierobežošanai ir koka žogs. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas žogiem – viegli-, un labi iederas pie jebkura dizaina mājas. Koka žogus var montēt gan statiskā, gan arī horizontālā pozīcijā., atkarībā no pasūtītāja vajadzībām. Koka žogu dēļi ir vairākkārtīgi apstrādāti ar dažādiem koksnei paredzētiem apmetumiem , kas nodrošinās žoga ilgtermiņa kalpošanu, nodrošinās augstu nolietošanās izturību un koksnes slāņu izturīgumu.

Ja piemājas teritorija ir maza, var realizēt masīvāku variantu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens žoga veidojumi var būt kā ornamentāls elements teritorijā vai efektīgs izpildījums atbalsta sienai. Īstenojot ideju par akmens žogu, var izlemt – ar akmeņiem piepildītās metāla konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp koka dēļiem vai metāla plāksnēm, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens konstrukcijas var samontēt visos izmēros gan žogam, gan arī dārzam un piemājas teritorijas dekorēšanai u.c.

Moduļu žogi – estētiski un fundamentāli

Žogu celtniecībā var izmantot arī moduļu sistēmu. Šādam risinājumam ir 2 varianti: plātņu un iežogojuma. Moduļu sistēmas sētas izgatavo no Aluzinic cinka/alumīnija/kremnija sakausējuma dēļiem, kas nodrošina konstrukcijas ilglaicīgu kalpošanu un izturību. Pateicoties alumīnija un skābekļa mijiedarbības gaitā radušos pārklājumam, tā sētai nodrošina ļoti augstas būvniecības materiāla pretkorozijas īpašības. Bloku žogu celtniecībā tiek lietoti granīta piedevas, dabiskā griezuma celtniecības – SU un TO – bloki..

*TO bloku sistēmas sētas ir vizuāli efektīva detaļa dažādu būvju un ēku fasāžu būvniecībā. Bloku dabīgais akmens šķēlums dod iespēju realizēt estētiskumu katrā blokā.

*Sistēmas žogi un sētas no SU blokiem ir ātri uzstādāmi un sastiprināmi bez šķidras betona masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

Comments are closed.

Post Navigation