Labākas OCTA polises- iizi.lv

octaVisi auto īpašnieki zina, cik nozīmīga ir auto apdrošināšana. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ielūkojies iizi.lv piedāvājumā, kur nopērkama gan octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti var noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita.

OCTA LĪGUMU VEIDI

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek aprēķināta atkarībā no transportlīdzekļa veida, tipa, piederības (fiziskajām vai juridiskajām personām piederošie transportlīdzekļi), tā lietošanas mērķa (tiek izmantoti komercpārvadājumiem vai ne) un reģistrācijas vietas, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Svarīgi ņemt vērā, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, cietušā darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Vēl viens auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta , bet jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana sniedz to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas situācijā. Kasko apdrošināšana pieejama ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām.

Iizi.lv var nopirkt arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs izdarīt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un vienkārši palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To iespējams izdarīt, ievadot dažus datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu , kā arī citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

LAIPNA APKALPOŠANA UN ĀTRI RISINĀJUMI

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā piecus gadus, uzņēmuma atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un visas darbības veic Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir piemērots risinājums arī tad, ja vēlies apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti strādā komandā ar brokeriem, lai kopīgi rastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams vadīt un izvairīties no tiem. Ikviens apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Ja vajadzīga apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko , kā arī citi apdrošināšanas varianti tieši Tavai situācijai. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators un citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošināšanas iespējām- https://www.iizi.lv/lv/octa!

Comments are closed.

Post Navigation