LABĀKIE KREDĪTU PIEDĀVĀJUMI – APMEKLĒ LIVIT.LV

naudas kredits interneta smscredit.lvMūsdienu straujais dzīves ritms nozīmē arī dažādus pārsteigumus, arī tādus, kuri prasa papildus naudas līdzekļus. Šādos brīžos ne vienmēr ir pieejami iekrājumi, tādēļ jāatrod cits risinājums. Viens no tādiem noteikti var būt ātrie kredīti.


Plašā piedāvājuma dēļ ātrie kredīts būs piemēroti dažāda veida situācijās – gan tad, kad mazliet pietrūkst līdz algai, gan arī tad, kad līdzekļi vajadzīgi lielāka apmēra izdevumiem – piemēram, automašīnas remontam.
Kredīts internetā ir ērti noformējams – neizejot no mājas vai darba vietas. Tas ļauj ietaupīt ne vien laiku, bet bieži vien arī naudas līdzekļus.
Pieaugot pieprasījumam , pieaug arī piedāvājums. Jāsaka, ka mūsdienās tas patiešām ir plašs un turpina pieaugt. Kā kredīta ņēmējam neapjukt lielajā piedāvājumu klāstā, un izvēlēties piemērotāko risinājumu tieši savai situācijai? Pareizā atbilde ir salīdzināt kredītdevējus, kas visvienkāršāk izdarāms, izmantojot kādu no kredītu salīdzināšanas portāliem, piemēram, Livit.lv.
Lai izvēlētais aizdevums būtu maksimāli izdevīgs, Livit.lv piedāvā kredītu salīdzināšanu pēc vairākiem kritērijiem.
Piemēram, viens no kritērijiem, kas tiek vērtēts salīdzināšanas tabulā, ir izdevība pirmo kredītu saņemt bez maksas. Pirmais aizdevums bez maksas nozīmē, ka kredītam nepiemēro procentu likmi – atdod tik, cik aizņēmies! Svarīgi, ka bezprocentu kredīts noformējams pie vairuma populārāko aizdevēju. Bezmaksas kredīts – iespēja, kuru noteikti nevajadzētu laist garām.
Otra no lietām, kam noteikti būtu jāpievērš uzmanība, ir maksimālā kredīta summa, sevišķi, ja aizņemies pirmo reizi – kredītlimits pirmajā aizņemšanās reizē ir mazāks, kā aizņemoties otro reizi. Piemēram, pie aizdevēja Ondo.lv, aizņemoties pirmo reizi saņemsi bezmaksas kredītu līdz EUR 300 apmērā, bet ,aizņemoties atkārtoti, kredītlimits tiks palielināts līdz EUR 425.
Jāpiebilst – lai gan bezmaksas kredīts saņemams tikai pirmajā aizņemšanās reizē, sākot ar otro aizņemšanās reizi pieejamas citas lieliskas iespējas, piemēram, sms kredīts.
Ja naudas kredīts vajadzīgs maksimāli ātri, jāpievērš uzmanība arī laikam, kādā tas tiek izsniegts. Pārsvarā gan kredītu iespējams saņemt 10- 15 minūšu laikā, tomēr reizēm laikam ir izšķiroša nozīme.
Vēl viena būtiska nianse – vecums, no kura tiek izsniegts naudas aizdevums. Te jāpiemin, ka visbiežāk kredīts tiek izsniegts personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu.
Lai kuru kredītu tu arī izvēlētos, ņem vērā, ka ikviens no tiem ir noformējams bez liekām formalitātēm – pieejams kredīts bez ķīlas, galvojuma un laika tērēšanas kredītiestāžu rindās.
Livit.lv – tavs sabiedrotais veiksmīgā kredīta izvēlē. Tomēr ņem vērā, ka katrs kredīts ir atbildība, tādēļ aizņemies tikai tik, cik vajadzīgs!

Comments are closed.

Post Navigation