Lētas riepas ar labu veiktspēju

riep3Pirelli Key Point riepu centros iespējams atrast dažādu veidu auto riepas, diskus un vairākas citas automašīnām vajadzīgas komponentes.

LĒTAS RIEPAS, AUGSTVĒRTĪGA KVALITĀTE – PIRELLI KEY POINT

Lētas auto riepas un jautājums par tirdzniecības vietām, kur tās iegādāties, ir patiešām izplatīts. Taču, kopš Latvijā ir uzņēmums Pirelli Key Point, atbilde uz šo jautājumu nav ilgi jāmeklē. Te atrodamas lētas riepas ar patiešām labu veiktspēju neskatoties uz to, ar ko un kā mēdzat pārvietoties. Tādēļ, kad lētas riepas ir tas, kas nepieciešams, noteikti atcerieties par Pirelli Key Point auto centriem.

JA VĒLATIES BRAUKT KOMFORTABLI, JĀIZVĒLAS PIEMĒROTAS RIEPAS UN DISKI

Auto riepas un diski nosaka dažādus faktorus, kas būtiski ietekmē automašīnas vadīšanu. Tāpēc Jums jābūt lietas kursā, ka dažādu modeļu riepas un diski pieejami Pirelli Key Point riepu autocentrā. Pozitīvi arī, ka riepas un diski šeit ir ne tikai kvalitatīvi, bet arī ar patīkamām cenām. Kopumā Latvijas teritorijā atrodas vairāk nekā 30 Pirelli Key Point riepu autocentri, tādēļ atrast tuvāko no tiem nebūt nebūs grūti.

VASARAS RIEPAS –KĀ IEGĀDĀTIES PIEMĒROTĀKĀS?

Vasaras riepas var ietekmēt ne vien braukšanas komfortu un drošību, bet arī citus parametrus. Piemēram, protektors ietekmē rites pretestību, kas savukārt iespaido degvielas patēriņu. Protektora raksts arī ietekmē to, cik liels ir vasaras riepas bremzēšanas ceļa garums. Vasaras riepas pielāgotas dažādiem ceļu veidiem, tādēļ uzmanība jāpievērš arī šim apstāklim. Ja Jums radušies kādi jautājumi, palīdzēt spēs Pirelli Key Point pārstāvji.

KAD NEPIECIEŠAMAS ZIEMAS RIEPAS?

Ziemas riepas, atšķirībā no vasaras riepām, ir ar mīkstāku gumijas sastāvu, kas sniedz labākus veiktspējas rādītājus pie zemas temperatūras. Bet protektors, kas atrdas uz ziemas riepas, izgatavots tā, lai riepa neslīdētu uz sniegota, slapja vai ledaina ceļa. Ar attiecīgu protektoru tiek nodrošināta uzlabota vadāmība, kā arī saīsināts ceļš bremzēšanai. Līdz ar to iespējams secināt, ka kvalitatīvas ziemas riepas noteikti ir tā vērtas.

KĀ RĪKOTIES, LAI AUTO RIEPAS SAGLABĀTOS MAKSIMĀLI ILGI?

Auto riepas ilgāku mūžu var panākt ar īpašām putām, kuras paredzētas, lai riepas aizsargātu no UV stariem. Tāpat jāpievērš uzmanība tam, vai kārtībā ir savērsuma – sagāzuma leņķis – tas dod gan auto riepas ilglaicību, gan mašīnas vadāmību. Savukārt, jūtot vibrāciju, auto riepas ieteicams balansēt. Visus no attiecīgajiem pakalpojumiem iespējams saņemt vairākos Pirelli Key Point riepu centros.

Ja lētas riepas apvienojumā ar pieklājīgu kvalitāti ir tas, kas nepieciešams, Pirelli Key Point darbinieki Jums noteikti spēs tās piedāvāt. Uzziniet visu, kas nepieciešams vietnē www.pkp.lv!

Comments are closed.

Post Navigation