LIELISKA DĀVANA ZIEMASSVĒTKOS

Domājot par to, ko dāvināt Ziemassvētkos, atmet visus ierastos ceļus un pieej dāvanu sagādei radoši. Pats lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā DāvanuServiss.lv būs uzticams palīgs dāvanu piemeklēšanā, jo šeit Tu varēsi atrast tādas interesantas dāvanas kā kvesti, karsto akmeņu masāža un vakariņas tumsā. Ja Tevi interesē romantiska atpūta diviem vai make up kursi, arī šādas dāvanu kartes piedāvā DāvanuServiss.lv.

ROMANTISKA ATPŪTA DIVIEM – PASAKAINS BAUDĪJUMS IKVIENAM

Ziemassvētkos un jebkurā citā laikā brīnišķīga dāvana ir romantiska atpūta diviem, kas stiprinās attiecības un sniegs relaksējošu baudījumu. DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir romantiska atpūta diviem gan mūsu valstī, gan ārpus tās. Mūsu kaimiņvalstīs varat izvēlēties, piemēram, sapņu atpūtu Tallinā, romantiskas brīvdienas Polijas pilsētā Poznaņā, SPA baudījumu Pakruojis muižā Lietuvā.

Make up kursi ikvienai sievietei un meitenei palīdzēs uzzināt, kā pareizi radīt apburošu tēlu, izvēlēties kosmētiku un rūpēties par savu izskatu. DāvanuServiss.lv dāvanu karšu izsmalcinātajā piedāvājumā atrodami tādi make up kursi kā stila, grima un sejas kopšanas kursi. Šī būs vienreizēja dāvana, kas palīdzēs tās saņēmējai justies skaistai, apburošai un par sevi pārliecinātai.

ĀRSTNIECISKĀ KARSTO AKMEŅU MASĀŽA

Nepārspējama labsajūta – tik skaidri un tai pat laikā noslēpumaini iespējams raksturot tās emocijas, kuras piešķirs karsto akmeņu masāža. Viena no iedarbīgākajām metodēm, kā dot iespēju Tavam ķeremenim atjaunot spēkus, ir karsto akmeņu masāža. Ja nezini, ko dāvināt Ziemassvētkos, dāvā absolūtu relaksāciju – karsto akmeņu masāža būs veiksmīga izvēle!

VAKARIŅAS TUMSĀ ATBRĪVOS TAVU IZTĒLI!

Ko dāvināt Ziemassvētkos? Vai šis jautājums vēl arvien nervozē Tevi? Izvēlies ko savadabīgu un uzdāvini vakariņas tumsā. Vakariņas tumsā būs neatkārtojams pārdzīvojums dzirdei, taustei, garšai un ožai, kas dāvanas saņēmējiem nodrošinās vienreizēju jautrību. Vakariņas tumsā ir process, kurš pārņem Jūs savā kontrolē un palīdzēs piemirst apkārt notiekošo. Vakariņas tumsā būs lieliska izklaide divām personām, kas grib izbaudīt vakaru īpašā atmosfērā.

DĀVANA AR PIEDZĪVOJUMU – KVESTI!

Kvesti ir omulīgs veids kā jautri pavadīt laiku nelielā kompānijā. Kvesti būs ideāla dāvana draugiem, jo palīdzēs jautri atpūsties un vienlaicīgi nodarbināt arī prātu un trenēt loģisko domāšanu. DāvanuServiss.lv nopērkami daudzveidīgi kvesti jeb spēles, kuru uzdevums ir izdzīvot starp zombijiem, izkļūt no slēgtas istabas vai atrisināt uzdevumu. DāvanuServiss.lv mājas lapā atrodami EscapeRoom.lv kvesti, kriminālie kvesti, loģikas kvesti. Izvēlies, kuri kvesti būs noderīga dāvana Taviem draugiem!

Ja vēl nezini, ko dāvināt Ziemassvētkos, iepazīsties ar DāvanuServiss.lv piedāvājumu!

Comments are closed.

Post Navigation