Aktuālas dāvanu idejas? Lieliska izvēle ir dāvanu karte!

The giftLai pārsteigtu ar necerētu dāvanu, nepieciešama laba iztēle un oriģināls dāvanas pasniegšanas veids. Ideju ģenerēšanai ieskaties interneta dāvanu mājaslapā.Tur varēsi atrast nestandarta un interesantas dāvanas kā sievietēm, tā vīriešiem:

Interesanta brīvdienu dāvana

Tas, kas vienmēr paliek spilgtā atmiņā, ir ekskursijas un grupu, ar kuru pavadīts laiks. Dāvana ceļojums uz kaimiņvalstīm vai tepat pa Latviju saliedēs un garīgi stiprinās gan ģimeni, gan draugu loku. Nenogurdināmus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai rallijmašīnas izbraucienu , lidojumu ar turbīndēli un citām aktivitātēm.

Dāvana sirsnīgiem brīžiem

Izrādot uzmanību sev mīļam cilvēkam, nopērc romantisku vai uzmundrinošu dāvanu masāžas salonā vai kādā atpūtas namā. Neparasti kursi šķitīs piemēroti praktiskiem un jaunā izzināšanas cilvēkiem. Ikdienas priecīgo mirkļu veicināšanai vajadzīgs tikai mazumiņš pārsteiguma un mīlestības.

Svētki nāk ar dāvanām!

Šobrīd interesantu dāvanu atrast ir raiti. Atpūta nedēļas nogalē, izplānotas fotosesijas, kā arī karikatūras zīmējums būs aizraujoša dāvana jauniešiem un jautrības cienītājiem. Uzskaitītie ir tikai pāris no tradicionālo dāvinājumu aizstājējiem. Necerēta dāvana svinībās veicinās plašu emociju gammu un uzburs jauku svētku noskaņu.

Praktiska dāvana svētkos

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros gada svētkos. Lai svinībās pārsteigtu ar vēlamo, izvēlies dāvanu karti – tādā veidā ir iespēja izvēlēties, kā dāvanu karti izmantot. Lai velti neizšķiestu savu laiku dāvanu iegādes drudzī, iegādājies dāvanu karti, jo tā būs vērtīga dažāda vecuma cilvēkiem. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu negaidītuma moments, pirms tam to oriģināli iesaiņo.

Sievai, rūpīgam vīram, sirsnīgajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kaimiņiem  – iegādājies praktisku dāvanu – ŠEIT!

Comments are closed.

Post Navigation