LUCIDA – AUGSTAS KVALITĀTES SERVISS

namu apsaimniekotājsLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvus uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī veic telpu tīrīšanu. Piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat – dažādu remontdarbu un ēku būvniecības rezultātā rodas būvgruži, kuru utilizācija nereti sagādā problēmas. Ja jums vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietverta grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi tīrīšanas pakalpojumi, kas ir uzkopšanas servisa Lucida.lv ikdienas darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir svarīgi visās sezonās, jo mums taču patīk dzīvot sakoptā vidē.

Savukārt tiem, kuriem aktuāla teritorijas uzkopšana, jāzina, ka Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, nodrošina zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī var palīdzēt pie zālāju pļaušanas un mēslošanas. Dārza tehnika nav tā, ko cilvēks katru gadu iegādājas jaunu. Ja zālājs jānopļauj tikai divas reizes sezonā, tad tā vietā, lai pirktu jaunu dārza tehniku, lētāk sanāks izvēlēties zāles pļāvēja pakalpojumus. Tāpat piedāvājumā arī sniega tīrīšana un izvešana, kā arī jumtu tīrīšana.

Apsaimniekošanas darbi bieži vien prasa profesionālu pieeju. Tieši tādēļ, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka vajadzības gadījumā saņemsiet vislabāko servisu.

Piemēram, celtniecības un remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā, tās noteikti atrisinās pieredzējuši elektriķi. Tāpat – pieprasīti arī santehniķa pakalpojumi, jo nav daudz cilvēku, kas prastu saviem spēkiem salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās telpas ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi noderēs darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu palīdzības reizēm nav iespējama. Bet īpašuma drošību garantēt spēs apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Lucida.lv – pilna spektra nama apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Namu apsaimniekotājs Lucida, sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, kurus nodrošina profesionāļi. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam nepieciešamības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Lucida darbinieki ir augsti pieredzējuši sava aroda profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar jaunākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.

Comments are closed.

Post Navigation