Mācību centrs Rīgā- FNserviss.lv

akreditēts mācībcentrsLai gādātu ne vien par uzņēmuma efektīvu darbību, bet arī par drošu darba vidi , jāizvēlas efektīvi risinājumi. Ja uzņēmumā aktuāli ir ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits vai ugunsdzēsības inventārs, nepieciešams vērsties pie zinošiem speciālistiem. Viena no iespējām ir FN-Serviss, kā piedāvājumā ne tikai ugunsdzēsības inventārs, ugunsdrošības audits un citi ugunsdrošības pakalpojumi, bet arī dažāda veida signalizācijas.

Lai varētu noteikt, kādi ugunsdrošības pakalpojumi aktuāli konkrētajam uzņēmumam, nepieciešams ugunsdrošības audits. Ja to uzticēsi FN-Serviss komandai, saņemsi plašu pakalpojumu klāstu. Ugundrošības audits ietver, piemēram, objekta apsekošanu, ugunsdrošības inventāra atbilstības noteikšanu, objekta evakuācijas plānu atbilstības pārbaudi, objekta atbilstības noteikšanu atbilstoši MK prasībām un dažādas citas darbības.

VAJADZĪGS UGUNSDZĒSĪBAS INVENTĀRS? LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI PIE FN-SERVISS

FN-Serviss nodrošinātais ugunsdzēsības audits nosaka arī, kādā stāvoklī ir ugunsdzēsības inventārs, kā arī iesaka, kāds ugunsdzēsības inventārs ir atbilstošākais konkrētajā uzņēmumā. Pie FN-Serviss nopērkams dažāda veida ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāti. Tiek nodrošināta arī to apkope.

FN-Serviss sortimentā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī dažādas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tām- gāzes dzēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze. Dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no izdevīgākajām izmaksu ziņā. Jāpiemin, ka sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota tādās telpās, kur neuzturas daudz cilvēku, jo ogļskābā gāze var veicināt cilvēka smakšanu.

GRIBI UZZINĀT VAIRĀK PAR DROŠĪBU? PIESAKIES MĀCĪBĀM AKREDITĒTĀ MĀCĪBCENTRĀ

FN-Serviss būs labs variants arī tad, ja aktuālas signalizācijas. Piedāvājumā vairāku veidu automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas – piemēram, Konvencionālā signalizācijas sistēma un Adrešu signalizācijas sistēma. Konvencionālās jeb analogās signalizācijas sistēmas piemērotas uzstādīšanai mazos objektos, savukārt adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas piemērotas lielākos objektos, piemēram, lielveikalos. Ja nepieciešams, FN-Serviss komanda sniedz konsultācijas, lai ieteiktu piemērotākās signalizācijas tieši Tavam uzņēmumam.

Vēl viena FN-Serviss darbības joma – akreditēts mācībcentrs. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” ir apvienojis šo nozaru spēcīgākos speciālistus, lai visiem izglītojamiem nodrošinātu lieliskas zināšanas. To, ka Akreditēts mācībcentrs “Drošība” ir profesionāls, apliecina tas, ka tas ir piedalījies profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība” izstrādē, kā arī izstrādājis un licencējis profesionālās pilnveides programmu „Civilā drošība un aizsardzība”.

FN-Serviss – akreditēts mācībcentrs un dažādi ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits. FN-Serviss ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas spējis palielināt tirgus daļu visos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Parūpējies par savu drošību gan mājas, gan darba vidē kopā ar FN-Serviss !

Comments are closed.

Post Navigation