MĀCIES NO JEBKURAS VIETAS, KUR IR PIEEJA INTERNETAM

R1TV.LV - tālmācības vidusskola - LatvijaRīgā ir viena no labākajām vidusskolu izvēles iespējām un starp tām ir arī Rīgas 1. Tālmācības vidusskola. Ja kādu laiku atpakaļ mācīšanās neklātienē nebija pārāk apspriesta, tad šobrīd vidējā izglītība mācoties neklātienē dod labākus rezultātus, kā mācības parastajā skolā. Skolas programma ir iepriekš izplānota, gudri veidota un ļoti labi izpildīta, lai mācību process būtu maksimāli interesants, viegls un aizraujošs! Mācoties internetā iegūtā vidējā izglītība tiek atzīta visās valstīs un tādēļ skolēns var uzsākt turpmākas mācības bez problēmām. Uz 1. tālmācības vidusskolu iespējams pāriet no jebkuras citas skolas, pat skolēns jau 12. klasē. Un, kas ir pats galvenais, nav jāzaudē tik dārgais laiks, jo nav jāizlaiž semestris, gaidot uzņemšanu. Visi mācību kursi, kurus jaunietis jau ir apguvis, tiks ieskaitīti, vajag vien uzrādīt sekmju izrakstus. Savukārt mācību programmu skolēns turpinās apgūt tā, kā viņam ir ērti, jebkur, kur var pieslēgties internetam.

Meklējot iespējas, kur iegūt kvalitatīvu vidējo izglītību neklātienē,  Rīgas 1. Tālmācības vidusskola , iespējams, būs īstā izvēle. Skolēns var efektīvi mācīties un iesniegt savus mājas darbus online. Tādējādi pasniedzējs var pārbaudīt izpildīto uzdevumu rezultātus un dot vērtējumu, paziņojot atzīmes un ieteikumus. Nepieciešamības gadījumā skolotājs atsūta papildus materiālus un norādes uz mācību avotiem. Šajā procesā pasniedzējs strādā  internetā vienlaicīgi ar visiem skolēniem. Katra nodarbība sastāv no lekcijas ar dažādu informācijas avotu pasniegšanu (attēli, kodolīgi kosnpekti, paskaidrojošie videomateriāli). Skolēni var sniegt atbildes uz skolotāja jautājumiem, kas adresēti visai klasei vai vienam skolēnam.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – iemesli, kāpēc vērts mācīties neklātienē: * Ērts mācību process, iespēja mācīties pašam organizējot savu laiku no mājām vai citas vietas, kur var piekļūt internetam; * Tālmācības vidusskola sniedz iespēju komunicēt ar skolotājiem arī klātienē, ierodoties uz konsultācijām; * Tālmācības skola un mācību process ir daudz efektīvāks nekā monotonas mācības klātienē; *Mācību programmu var apgūt un skolu var pabeigt jau gada laikā; * Tā kā prasme orientēties internetā mūsdienās ir ļoti nozīmīgs faktors, skolēni mācību laikā apgūst arī šīs iemaņas.

Tālmācības vidusskola garantē, ka skolēns var sazināties ar skolotāju konsultācijās online vai čatā, forumā un Skype. Uz vietas iespējams jautāt padomus arī citiem skolēniem. Šādā mācību procesā iegūta izglītība iemāca ne tikai vajadzīgās zināšanas, bet iemāca plānot laiku un orientēties online.

Comments are closed.

Post Navigation