Meklē labu sporta zāli?

sporta klubsSporta klubs Veselības Fabrika būs tāda vieta, kur lieliski treneri palīdzēs uzturēt labu ķermeņa formu. Sporta klubs Teikā būs piemērots jebkuram, jo Veselības Fabrika piedāvās gan dažādas slodzes treniņu programmas, gan plaši ierīkota trenažieru zāle.

TRENAŽIERU ZĀLE – PATĪKAMAI SPORTOŠANAI

Fitnesa klubs Veselības Fabrika ir izvietots plašās un gaišās zālēs, kas motivēs sportot jebkuru sportotāju. Šis sporta klubs Teikā atrodas arī ērtā lokācijā – bijušajā VEF kompleksā. Veselības Fabrikas trenažieru zāle būs ne tikai liela, bet tāpat arī ar jaunāko aprīkojumu, kas ļaus trenēties drošos apstākļos. Gluži tāpat Veselības Fabrika rūpēsies par to, lai trenažieru zāle vienmēr tiktu pilna ar treniņiem draudzīgu muzikālo pavadījumu.

TE PIEEJAMS GAN MĒNEŠA, GAN REIŽU SPORTA KLUBA ABONAMENTS

Sporta kluba abonaments ir galvenais, kas Tev ir nepieciešams, ja plāno apmeklēt spota klubu. Veselības Fabrika piedāvās izmēģināt sporta kluba nodarbības 4 reizes tiem klientiem, kam ir iepazīšanās sporta kluba abonaments. Tādā gadījumā, ja gribēsi sportot arī turpmāk, tad Tev turpmāk vajadzīgs vai nu konkrēta skaita reižu sporta kluba abonaments, vai arī konkrēta laika perioda sporta kluba abonamentrs. Tomēr pirms to iegādes noteikti pārliecinies, vai Tu gadījumā nevēlēsies apmeklēt kādu īpašu treniņu, kur nepieciešams speciāls sporta kluba abonaments.

ĒRTA ATRAŠANĀS VIETA UN GARŠ DARBA LAIKS

Sporta klubs Teikā būs pietiekami tuvu ikvienam Daugavas labā krasta iedzīvotājam, pie tam sporta klubs Veselības Fabrika ir pa ceļam, gadījumā, ja mājās dodies Vidzemes šosejas virzienā. Bet, ja gribēsi iet uz treniņiem rīta pusē – sporta klubs Teikā ir vaļā jau pavisam agri no rīta. Veselības Fabrika parūpēsies par to, ka klientiem no rīta ir pieejama ne tik vien mūsdienīgā trenažieru zāle, bet rūpējas par to.

SPORTA KLUBS, KURŠ PATIKS IKVIENAM

Veselības Fabrika laipni uzņems katru trenēties gribētāju – gan profesionāļus, gan tos, kuri tik vien ir izdomājuši iesākt sportot. Tieši šis sporta klubs ir darba vieta daudziem pieredzējušiem treneriem, kuri izveidos īpaši Tev atbilstošu treniņu prohrammu! Pēc aizraujoša sporta zāles apmeklējuma varēsi relaksēties siltā saunā vai arī iegūt iedegumu solārijā, kurš arī ir sporta kluba Veselības Fabrika pakalpojumu klāstā. Ienāc mājaslapā www.vfabrika.lv un Tu uzzināsi plašāk par visu, ko piedāvā šis sporta klubs!

 

Comments are closed.

Post Navigation