MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS – IZVĒLIES ĀTRĀKO UN VIENKĀRŠĀKO VEIDU, KĀ IEGŪT APLIECĪBU PAR APMĀCĪBĀM – WEBAPMACIBA.LV!

minimālās higiēnas prasībasJa Tev vajadzīgs iziet apmācības “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad netērē savu laiku un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Kopumā, Web lapu apmācības sastāv no trim daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu.

Ja arī Tu vēlies uzsākt apmācību kursu, Tev tikai jāreģistrējas.  Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti un pārtikas drošība un aizsargātība un citas tēmas.

Ja izvēloties webapmaciba.lv sniegtos kursus Tev, kā kompānijas pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem neatbildīs prasībām, pārstāj šaubīties Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā tiks atgriesta maksa par apmācībām.

Webapmaciba.lv ir vienkāršs veids, kā saprotami un izdevīgi iegūt svarīgās zināšanas par higiēnu un saņemt apliecību kā zināšanu apstiprinājumu. Gadījumā, ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai to norisi, sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši vajadzīgās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās! Sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi izgājuši minimālās higiēnas prasības.

Jāsaka vien ir, ka webapmaciba.lv ir vieni no pieprasītākajiem pārtikas nozares izglītības kursu ziņā, līdz ar to arī piedāvā vienus no kvalitatīvākajiem kursiem. Pie viņiem iegūstot zināšanas, nav šaubu par saņemtajām zināšanām un sasniegtajiem mērķiem.

Minimālās higiēnas prasības ir šī uzņēmuma specialitāte, jo higiēna un citi ar to saistītie faktori ir būtiski jebkurā darba vietā, kā arī mājoklī. Ielūkojaties plašajā piedāvājumā, ko sniedz webapmaciba.lv!

Ja Jums vai Jūsu uzņēmumam nepieciešami šāda veida pakalpojumi, to skaitā minimālās higiēnas prasības, droši ieskatieties webapmaciba.lv vai arī sazinieties ar uzņēmumā strādājošajiem speciālistiem. Kvalitatīvas apmācības garantētas!

Comments are closed.

Post Navigation