MŪSDIENĪGS TUALETES TELPU APRĪKOJUMS TAVĀM PRASĪBĀM

Ikviens vēlas uzturēties sakoptā vidē, taču telpu uzturēšana bieži vien prasa ne mazums pūļu. Tiem, kuri grib gādāt par sakārtotu vidi savā firmā, noderīgi būs Berendsen pakalpojumi.

Berendsen ir noderīgs dažādiem uzņēmumiem, tur tiek nodrošināti dažāda veida pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietilpst moderns tualetes telpas aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti lietošanā. Tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori vai šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks variants . Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – putu ziepes ir labs veids, kā viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

Vairāk uzzini- http://www.ziemellatvija.lv/reklamraksti/berendsen-produkti-un-pakalpojumi-labakai-ikdienai-130319!

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI  NO BERENDSEN – EFEKTĪVI UN DROŠI

Aprīkojumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā sīkas, nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izplatās gaisā pakāpeniski . Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji neveic smaku maskēšanu. Tie padara smakas neitrālas. Tāpēc  tualetes telpa smaržos jauki vienmēr. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kura sastāvā nav smagie metāli, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne tikai tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Tualates birste nav jāpārvieto, ietaupās kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tiek veikta to regulāra piegāde. Tualetes birste no Berendsen ir labs risinājums, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt tualetes birste pieejama modernā dizainā, kas   iederas ikvienā interjerā.

BERENDSEN PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ VIRTUVES DVIEĻI

Berendsen sortimentā arī virtuves dvieļi un to serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, ieguvums būs liels – kvalitatīvi un vienmēr tīri virtuves dvieļi, zemākas izmaksas un regulāru dvieļu apmaiņu. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies – Berendsen piedāvātie virtuves dvieļi tiek piedāvāti komplektos pa 5 vai 7 gabaliem.

Berendsen nodrošina arī pilnu maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos variantus – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus . Izvēloties šo servisu, būtiski ietaupīsi gan laiku, gan naudu, jo, pateicoties regulārajai paklāju nomaiņai, nebūs jāuztraucas par to tīrību.

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi un citi mūsdienīgimoderni risinājumi Tavam uzņēmumam. Atvieglo savu ikdienu kopā ar Berendsen!

 

Comments are closed.

Post Navigation